BTC pokračuje v raste. Zdroj: Shutterstock.com/Creativa Images

BTC nakoniec dosiahol lokálne minimum na supporte MA21 na perióde 4H. Z krátkodobého hľadiska teda rastúci trend pokračuje. Konečne sa navýšili aj objemy, no stále to nie sú vysoké čísla. Dominancia Bitcoinu medzitým pokračuje v rastúcom trende a dosahuje už 42,82 %. Kde sa nachádza rezistentné pásmo a ďalší target?

Bitcoin po krátkodobej sideway štruktúre a kontakte s indikátorom MA21 rešpektoval tento support a pokračuje v raste. Bola tak prerazená oblasť rezistencie na point of control 47 965 $. Krátkodobo by teda mala cena ešte pokračovať v raste, no čaká nás rezistencia už na zóne od 51 400 $ do 53 000 $. Je dosť možné, že Bitcoin túto rezistenciu neprekoná už pri prvom pokuse.

BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView
BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

Takéto analýzy sa môžeš aj sám naučiť a sám robiť v našej VIP skupine. Naši profesionálni traderi pre teba pripravili 15 kurzov, kde nájdeš viac ako 200 video tutoriálov. Zároveň sú súčasťou členstva aj denné náhľady trhu od našich traderov, analýzy a signály. >>>Chcem kúpiť VIP členstvo<<<.

Mohla by ťa zaujímať aj predošlá analýza – Analýza BTC – cena narazila na rezistenciu, čaká nás mierny pokles?

BTC je krátkodobo bullish

Ide o dlhodobú rezistenciu z lokálnych maxím, ktoré sú od ATH klesajúce. Ak by sa totižto cene podarilo prekonať rezistenciu 53 000 $, tak by to znamenalo prvé dlhodobé rastúce maximum od ATH. Inak povedané, nový bullrun by bol potvrdený. Či sa to však cene podarí už pri prvom pokuse je otázne. Na to by sme potrebovali vysoké objemy a tiež menšiu prekúpenosť.

RSI indikuje spomalenie trendu, no napriek tomu trend pokračuje. Negatívna divergencia zatiaľ pokračuje a graf sa už dostal z pásma prekúpenosti pod 70 bodov. Znamená to, že podľa RSI je ešte priestor na rast ceny, no ak by rástla, negatívna divergencia by bola porušená a cena by išla do prekúpenej fázy.

Prečítaj si tiež – Ďalšia burza padla pod nátlakom regulátorov – zavádza povinné KYC!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre