BTC Bitcoin analýza
BTC Bitcoin analýza

BTC od odrazu z oblasti hlavného supportu neustále pokračuje v rastúcom trende. Dosiahli sme prvý target na hladine 34 500$ a cena neindikuje zastavenie. Do kedy však bude tento trend pokračovať a kedy dosiahneme lokálne maximum?

Bitcoin sa nachádza na prvom targete 34 500$ a je možné, že dosiahneme aj druhý target na hladine 36 000$. Medvedím indikátorom je však neustále klesajúci objem počas rastúceho legu. To znamená, že pravdepodobne sa blížime k lokálnemu maximu.

Zaujímate sa aj o analýzu iných kryptomien? Poslednú si môžete prečítať tu – Analýza BTC, UNI, LTC, ADA – Trh pokračuje v raste

Rovnakú predikciu nám poskytuje aj indikátor RSI, ktorý sa nachádza vo fáze prekúpenosti. Naposledy sme sa v prekúpenosti na timeframe 4H zdržali pri ATH. Blížime sa teda k dosiahnutiu lokálneho maxima a je potrebné sa na to pripraviť.

BTC/USD 4H Zdroj: TradingView
BTC/USD 4H Zdroj: TradingView

BTC dlhodobo stále sideway

Po dosiahnutí lokálneho topu následne očakávam, že by sa cena mohla vrátiť späť na point of control 32 820$. Aj keď sme definitívne ukončili mesačný klesajúci leg, stále sa z dlhodobého hľadiska nachádzame v sideway štruktúre, ktorá je aktuálna už dva mesiace a jej rozpätie je od 29 000$ do 41 000$.

StormGain

Prečítajte si taktiež analýzu highcapov – Analýza Ethereum a Litecoin – Trh ožíva a smeruje späť na rezistencie

Dlhodobá rezistencia sa stále nachádza na hladine 41 000$. Okrem hornej hladiny sideway štruktúry sa tu nachádza aj rezistencia z maxím, ktoré vznikli blízko ATH. Kým cena neprekoná túto hladinu, dlhodobý trend ostane nezmenený.

Na druhej strane okrem spomínaného supportu na point of control 32 820$ budeme z dlhodobého hľadiska sledovať aj 29 300$.

Chceš sa naučiť analyzovať grafy? Máme tu pre teba VIP trading room. Nájdeš tu signály, denný update trhu, 200 video návodov a hlavne pomoc od profesionálnych traderov. S nami nezmeškáš žiadnu príležitosť na trhu. Kryptomeny, indexy a forex denne monitorujeme za teba a hľadáme signály, ktoré následne posielame do našej skupiny.

>>>Pozrieť ponuku<<<

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Páči sa vám tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdete na našom facebooku. Dajte nám like a dostávajte spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.