ethereum bullish

Bitcoin sa nám počas dnešného dňa pekne rozbehol a láme jednu rezistenciu za druhou. Pozitívne na to reagujú aj altcoiny, ktoré rovnako sú silne bullish. Je toto začiatok bullish trendu a oplatí sa vstupovať do obchodu?

Ethereum – Ideme si po 2 400 USD?

Analýza na Ethereum, zdroj: tradingview.com
Analýza na Ethereum, zdroj: tradingview.com

Ethereum sa pekne rozbehlo a ako môžeme sami vidieť na grafe, tak nakoniec po odraze od 1 800 USD láme jednu rezistenciu za druhou. Nedá sa vylúčiť, že práve toto je zlomový moment, kedy sa trh otáča späť do bullish trendu.

Dôležité bude ako teraz Ethereum zareaguje na rezistenciu, ktorá je na 2 400 USD. V prípade bullish break out pohybu nad tento level a znovu otestovanie tohto levelu to bude znamenať pre nás začiatok bullish trendu.

Aktuálne prebieha do konca tohto mesiaca 50 % zľava na všetky naše VIP balíky členstiev. Pridaj sa k nám do skupiny a naučíš sa aj sám robiť takéto analýzy. Pochopíš ako funguje trh a hlavne naši traderi budú tvoja pomocná ruka pri tvorbe obchodného systému. »»Objednať prístup do VIP členstva!««

Litecoin – Rovnako pri bullish sile

Litecoin by mal rásť, zdroj: tradingview.com
Litecoin by mal rásť, zdroj: tradingview.com

Pri bullish sile je aj Litecoin, ktorý zaznamenal odraz od extrémne dôležitého supportu. Aktuálne očakávam, že ABC korekcia sa skončila a začína sa znovu bullish trend. Target mám nastavený ako môžete vidieť na grafe na 298 USD.

StormGain

Prečítaj si aj náš veľký update na Bitcoin: Analýza BTC – korekčný leg bol ukončený, pokračujeme dlhodobo sideway

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Páči sa vám tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdete na našom facebooku. Dajte nám like a dostávajte spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.