SHIB veľryby.
SHIB veľryby. Zdroj: Shutterstock.com/Avi Rozen

SHIB veľryby boli za posledných 24 hodín aktívne. Analýza WhaleStats 100 najlepších držiteľov Shiba Inu odráža 44,44 % nárast aktívnych adries.

TOP 100 SHIB veľryby
TOP 100 SHIB veľryby. Zdroj: WhaleStats

Užitočnosť Shiba Inu medzi veľrybami prudko vzrástla, pretože WhaleStats uvádza, že token patrí medzi jeden z najpoužívanejších smart kontraktov medzi 2 000 ETH veľrybami za posledných 24 hodín. Najlepších 5 000 ETH veľrýb vlastní SHIB v hodnote 603 009 840 dolárov.

Shiba Inu tiež získal v júni viac držiteľov. Podľa WhaleStats je v súčasnosti celkový počet držiteľov 1 177 885. V čase písania sa Shiba Inu obchodoval za 0,00000873 $ v súlade s nedávnym poklesom kryptomenového trhu.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež: Shiba Inu pokračuje v masívnom spaľovaní – bolo spálených 22,2 miliardy SHIB v priebehu 1 týždňa

Vedúci vývojár Shiba Inu vysvetľuje plány s NFT

Podľa SHIBQueenie, oficiálneho moderátora SHIB Discord a člena Growth Breed bolo doteraz vydaných viac ako 2000 Welly NFT.

Vedúci vývojár Shiba Inu, Shytoshi Kusama, objasňuje účel Welly NFT a uvádza, že NFT boli vytvorené, aby fungovali ako členské nástroje, ktoré fungujú ako inteligentné zmluvy pre konkrétne lokality Welly. Hovorí, že to bol jediný dôvod pre nízku začiatočnú cenu 0,12 ETH.

Okrem toho, cieľom je odmeňovať členov a držiteľov Welly NFT každý štvrťrok a nechať ich rozhodovať prostredníctvom SHIB BONE (DOGGY) DAO o mesačných návrhoch alebo podľa potreby.

Decentralizovaná organizačná skupina (DOG) pôsobí ako špeciálny subjekt v rámci Welly. Táto entita funguje prostredníctvom skupiny „inteligentných dodávateľov“, ktorí majú voliteľné členstvo DOG tým, že sú držiteľmi Welly NFT. Štruktúra DOG zatiaľ zostáva vo vývoji.

Mohlo by ťa zaujímať: Shiba Inu je jeden z najviac kupovaných tokenov – veľryby navýšili transakcie o 68%

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance