Burza Binance a Shiba Inu
Burza Binance a Shiba Inu. Zdroj: Shutterstock, Satheesh Sankaran

Najväčšia a najznámejšia kryptomenová burza Binance bude všetkým novým používateľom rozdávať tokeny SHIB. O čo ide?

Binance a SHIB

Kryptomenová burza oznámila odštartovanie novej propagačnej akcie s projektom Shiba Inu. Program nesie názov „Binance learn and stake“. Vďaka tejto akcii môžu všetci noví používatelia zadarmo získať tokeny SHIB. Celkovo burza rozdá až 45 000 SHIB. Jediné, čo musíte ako nový používateľ absolvovať, je online kurz spojený s kvízom. Odmeny sa budú dať stakovať 150 dní, počas ktorých bude k dispozícií až 100 % APY.

Prečítaj si tiež: Binance recenzia – Návod, skúsenosti, poplatky a futures obchodovanie | 2022

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Burza o tomto programe informovala prostredníctvom oficiálneho príspevku na blogu. Všetci, ktorí sa 9. júna do 7:00 (UTC) zaregistrovali na burze a zrealizovali overenie KYC, majú nárok na tokeny SHIB. Ide tak o ďalší zaujímavý krok v spojení s projektom Shiba Inu. Ešte v marci pri tom burza oznámila rozdávanie 100 000 USD pre nových používateľov tohto meme coinu.

Špičková kryptomenová burza tak naďalej rozširuje podporu tohto populárneho projektu. Začiatkom mája sa na burze objavil ďalší zaujímavý obchodný pár SHIB/GBP.

SHIB/BUSD
SHIB/BUSD denný TF. Zdroj: TradingView

Aj napriek týmto zaujímavým krokom, projekt Shiba Inu nedokáže ustáť aktuálny medvedí trh. V čase písania tohto článku sa meme coin SHIB obchodoval na úrovni 0,00001068 USD. Od 27. októbra 2021 prakticky neustále klesá, pričom do dnešného dňa stratil takmer 88 %.

Čítaj ďalej: 7 znakov, ktoré naznačujú nezastaviteľnosť ekosystému Cardano

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance