Shiba Inu pokračuje v masívnom spaľovaní
Shiba Inu pokračuje v masívnom spaľovaní. Zdroj: Shutterstock, Akif CUBUK

Ekosystém Shiba Inu pokračuje v nasadenom trende a masívne spaľuje svoje tokeny SHIB. Za posledný týždeň spálili až 22,2 miliardy populárnych tokenov.

Shiba Inu masívne spaľuje

Podľa ukazovateľ štatistík spaľovania tokenov SHIB sa ekosystému za posledný týždeň podarilo spáliť viac ako 22 miliárd SHIB. Pre hodlerov sú to určite pozitívne správy. Aj napriek tomuto ohromujúcemu číslu to predstavuje hodnotu iba na úrovni 280 000 USD.

Na presun takéhoto obrovského množstva tokenov SHIB do mŕtvych peňaženiek, kde boli natrvalo zablokované, bolo potrebných necelých 500 transakcií.

Mohlo by ťa zaujímať: „Krypto zima je tu a môže trvať viac ako rok“ – zakladateľka blockchainového fondu očakáva ďalší pokles

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Okrem toho sa portál SHIBburn pochválil aj so štatistikou za posledných 24 hodín. Tá ukazuje, že sa jednotlivým hodlerom SHIB podarilo spáliť viac ako 667 miliónov tokenov. Miera spaľovania sa v porovnaní s predchádzajúcou štatistikou zvýšila o takmer 41 %.

Miera spaľovania SHIB
Miera spaľovania SHIB. Zdroj: Shibburn

Tento fakt sa pozitívne preukázal aj na cene, ktorá dokázala vystreliť o 10 %. Aj napriek tomu je to až 86 % pod historickým maximom. Druhá najpopulárnejšia meme minca od mája tohto roka pridala veľké množstvo držiteľov. Konkrétne viac ako 20 000 hodlerov. Aktuálny stav tak činí 1 167 079.

Čítaj ďalej: Miliardár z hedžového fondu Bill Ackman: „Terra bola krypto verziou pyramídovej schémy“

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance