Shiba Inu klesá
Shiba Inu. Zdroj: Shutterstock, Vladimir Kazakov

Aktuálne je jednou z najdiskutovanejších tém vo svete kryptomien token Shiba Inu a jeho zalistovanie na platformu RobinHood. Petícia, ktorú vytvorila komunita tohto psieho coinu, sa blíži k hranici 500 000 podpisov.

Prečítaj si tiež: Analýza BTC – lokálne minimá sú agresívne skupované býkmi

Naskočí Shiba Inu opäť na býčiu vlnu?

Platforma RobinHood vyvolala množstvo otázok a nejasností po tom, čo na svojom Instagrame zverejnila príbeh, ktorý obsahoval otázku s troma možnosťami na odpoveď.

„Kryptomena je tak silná ako…?“

Odpovedať ste mohli, že kryptomena je tak silná ako jej komunita alebo ako to chce Elon Musk a posledná možnosť je počet komentárov s obsahom SHIB.

Insta story od RobinHood
Insta story od RobinHood. Zdroj: u.today

Ak sa na to pozrieme z logickej stránky, kryptomenové projekty jednoznačne potrebujú silnú komunitu, ktorá sa skladá z hodlerov, vývojárov, minerov a ďalších používateľov. Token Shiba Inu má silnú komunitu, je však otázne, či spĺňa všetky spomenuté aspekty.

Mohlo by ťa zaujímať: Salvádor využije zisky z BTC – vybuduje 20 Bitcoinových škôl!

Ak chceš nakúpiť Bitcoin, Ethereum či iné kryptomeny, jednoznačne odporúčame využiť služby burzy Binance. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky.

Petícia je blízko k 500 000 podpisom

Komunita SHIB vytvorila petíciu na portáli Change.org a ihneď získala stovky tisíc podpisov. Aktuálne sa to blíži k hodnote 500 000 podpisov.

Petícia Shiba Inu
Petícia Shiba Inu. Zdroj: Change.org

V podstate každý jeden tweet, ktorý zverejní platforma RobinHood, je doslova zahltený komentármi a výzvami o pridanie tokenu SHIB. Toto sa jednoducho nedá ignorovať. Komunita apeluje na obrovské ekonomické problémy platformy RobinHood, ktorej zisky klesli až o 78 %. Tento problém môže vyriešiť práve SHIB.

Generálny riaditeľ Vlad Tenev myslí v prvom rade na bezpečnosť:

„Myslím si, že bezpečnostná otázka je na prvom mieste. Vo všeobecnosti sa nechystáme pridávať žiadne aktívum. Chceme si byť istí, že každé jedno aktívum prejde súborom prísnych kritérií.“

Bude veľmi zaujímavé sledovať tento vývoj, nakoľko token SHIB aktuálne prežíva masívny prepad.