Kryptomena, ktorá napĺňa svoj potenciál
Kryptomena, ktorá napĺňa svoj potenciál. Zdroj: Shutterstock.com/Primakov/Photo Smoothies

Aj napriek dlhodobému poklesu na trhoch s kryptomenami existujú projekty, ktoré tento fakt ignorujú a uzatvárajú dôležité spolupráce. Dôkazom toho je aj najnovšia spolupráca ekosystému Polygon s platobným gigantom Mastercard. O tejto významnej udalosti informoval portál CryptoGlobe.

Polygon neprestáva udivovať

Hneď na úvod si môžeme uviesť informácie o ekosystéme Polygon, ktoré uvádza portál CoinMarketCap. Polygon je decentralizovaná platforma, ktorej cieľom je škálovanie a vývoj infraštruktúry Etherea. Základnou súčasťou tohto blockchainu je tzv. Polygon SDK, ktorý umožňuje používateľom vytvárať používateľsky nenáročné decentralizované aplikácie s extrémne nízkymi transakčnými poplatkami.

Na medzinárodnom veľtrhu CES 2023 sme boli svedkami oznámenia o spolupráci blockchainu Polygon s gigantom v oblasti platieb, ktorým je spoločnosť Mastercard. Spoločne spúšťajú projekt, ktorého cieľom je zásadne pomôcť umelcov prostredníctvom sektoru webu 3.0.

Prečítaj si tiež: Dobrá správa pre Bitcoin? Pokles na 15-tisíc môže naštartovať rast

Svoj pohľad na túto spoluprácu uviedol aj marketingový riaditeľ spoločnosti Mastercard Raja Rajamannar.

Základom tohto programu je poskytnúť začínajúcim umelcom nástroje a zručnosti v oblasti webu 3.0, ktoré potrebujú na to, aby v tejto digitálnej ekonomike vynikli a posunuli svoju hudobnú kariéru,“ uviedol Raja Rajamannar.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.
Sponzorovaný obsah

Program Mastercard Artist Accelerator by sa mal oficiálne spustiť niekedy na jar 2023. Na začiatku bude doň zapojených 5 začínajúcich umelcov, ktorí budú mať jedinečnú možnosť, ako si vytvoriť svoju hudobnú kariéru v digitálnej ekonomike. Za zmienku stojí, že ide o vôbec prvý učebný program svojho druhu.

Potenciál Polygonu rastie závratnou rýchlosťou a tento jav sa preukazuje aj na raste natívneho tokenu MATIC. Pred nedávnom ekosystém ohlásil ďalšiu významnú spoluprácu s protokolom UniSwap. Tento fakt pozitívne ovplyvnil oba projekty, ktoré môžu využívať väčší počet obchodníkov v oblasti DEX. Viac o spolupráca a potenciáli kryptomeny sa dočítate v našom článku Graf na dnes: Polygon by nemal uniknúť pozornosti investorov.