5 kvalitných kryptomien, ktoré sa Binance chystá
5 kvalitných kryptomien, ktoré sa Binance chystá. Zdroj: shutterstock.com/Gustavo Frazao

Na kryptomenových burzách v súčasnosti existuje pestrá škála kryptomien rôznej kvality. Burzy si samé určujú kritéria, podľa ktorých sa rozhodujú, ktorý projekt zaradia do svojho portfólia. Burza Binance sa usiluje aplikovať vysoké kritéria pri výbere kryptomenových projektov, a pokiaľ ich daná kryptomena spĺňa, je zaradená do ponuky a možno ju obchodovať. Denník The Economics Times vytvoril výber 5 kvalitných kryptomien, ktoré budú zalistované na burze a ktoré by nemali uniknúť pozornosti investorov.

1. Lucky Block (LBLOCK)

Podľa The Economics Times ide o najlepší altcoin na zozname burzy Binance, ktorý bude na burze kótovaný. Ide o NFT projekt, ktorý je postavený na sieti Etherea s natívnym tokenom LBLOCK. Potom čo bola kryptomena uvedená na decentralizovanej burze PancakeSwap, urobila investorom zhodnotenie vyše 3 000 %. V súčasnosti možno altcoin zakúpiť len na PancakeSwape a obchoduje sa za 0,000406 dolára.

Lucky Block NFT kolekcie
Lucky Block NFT kolekcie. Zdroj: luckyblock

2. Chain of Legends (CLEG)

Druhou kryptomenou na zozname je Chain of Legends. Ide o RPG projekt postavený na princípe Play to earn (P2E), ktorý využíva NFT a token CLEG ako možnosť zárobku. Token môžu hráči získať napríklad bojmi s hráčmi, objavovaním nových miest a vzácnych predmetov. Hráči si vytvoria vlastnú postavu, vylepšujú ju, získavajú predmety, putujú krajinou a zlepšujú sa. Hra je v súčasnosti stále v beta verzii a vo vývoji.

3. VisaMetaFi (VISA)

Ide o nový decentralizovaný platobný protokol, ktorý má ambíciu vyriešiť viacero problémov, ktorými DeFi sektor v súčasnosti trpí. Protokol je postavený na druhej vrstve a má za cieľ umožniť podnikom používať stablecoiny (USDT, USDC) a kryptomeny ako Bitcoin a Ethereum. Ďalšími výhodami protokolu je minimalizácia transakčných poplatkov a vysoká miera decentralizácie.

MetaFi karty
MetaFi karty. Zdroj: visametafi

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Čítaj tiež: TOP 4 kryptomeny s nízkou kapitalizáciou, ktoré v posledných dňoch investori nakupovali

4. Ultiverse (MXS)

Ďalším horúcim kandidátom na záujem investorov je metaverzový projekt Ultiverse. Cieľom vývojárov je vytvorenie spoločenských hier na báze metaverza, teda vo virtuálnej realite naprieč svetom a kultúrami. Veľkou novinkou tohto metaverzového projektu je technológia Unreal Enterprise, ktorý sa používa v špičkových hrách a filmoch. Projekt vstupuje v poslednom kvartálu roku do beta fázy a spustenie sa plánuje na začiatok roka 2023. V súčasnosti má na Twitteri vyše 135 000 sledovateľov, čo v prípade začínajúceho projektu svedčí o veľkom záujme hráčov a, samozrejme, investorov.

Roadmap Ultiverse
Roadmap Ultiverse. Zdroj: cryptorank

5. Cosmic Guild (CG)

Poslednou mincou na zozname je Cosmic Guild s tokenom CG. Ako naznačuje názov, ide o akýsi cech, ktorý má ambíciu zjednotiť hráčov s láskou k NFT. Projekt sa chce zamerať na priestor kryptografických hier postavených na technológii blockchainu vrátane Play to earn hier. Cosmic Guild má mať štruktúru DAO a držitelia tokenov CG si budú môcť vďaka tomu uplatniť právo na rozhodnutie, komu budú pridelené finančné prostriedky z pokladnice. CG bude možné tiež stakovať a zarábať tak výnosy.
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance