Burza Binance zverejnila video o projekte XRP Ledger
Burza Binance zverejnila video o projekte XRP Ledger. Zdroj: Shutterstock.com/Blue Planet Studio

Najväčšia kryptomenová burza Binance zverejnila prostredníctvom svojej vzdelávacej platformy informácie o projekte XRP Ledger.

Binance Academy

Burza Binance uviedla na svojej vzdelávacej platforme Binance Academy video o projekte XRP Ledger a natívnom tokene XRP. Binance Academy je neziskový blockchainový portál, ktorý klientom prináša rôzne vzdelávacie materiály zo sveta kryptomien. Tento projekt zožal veľký úspech. Do dnešného dňa na ňom klienti strávili viac ako 14 000 hodín, čo predstavuje 10 000 minút denne.

Vzdelávanie je neoddeliteľným pilierom šírenia informácií o kryptomenách a technológii blockchainu. Svet potrebuje jednoduchý, konsolidovaný a spoľahlivý zdroj. Naším cieľom v rámci Binance Academy je poskytovať úplne neutrálnu platformu s kvalitnými, nezaujatými a vzdelávacími informáciami,“ uviedol hlavný riaditeľ pre rast Ted Lin.

Prečítaj si tiež: Bitcoin prežíva veľký odliv z búrz, zásoby dosiahli 4-ročné minimum

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

XRP Ledger

Projekt XRP Ledger predstavuje verejný decentralizovaný blockchain. Jeho základnými vlastnosťami je stabilita, vysoká škálovateľnosť, rýchlosť, efektivita a nízka energetická náročnosť. Od svojho spustenia v roku 2012 pracuje na neustálom potvrdzovaní transakcií. Dokáže ich spracovať až 1 500 za sekundu s rýchlosťou transakcie od troch do piatich sekúnd.

Veľkou výhodou tohto projektu sú aj nízke transakčné náklady, ktoré sa pohybujú na úrovni niekoľko centov.

XRP Ledger je šetrný k našej planéte. Ide o prvý veľký blockchain, ktorý je certifikovaný ako uhlíkovo neutrálny,“ uvádza sa vo videu Binance Academy.

Transakcie, ktoré prechádzajú overením, sa dokážu spracovať bez akéhokoľvek zlyhania. Žiadna z transakcií totiž nemôže mať prednosť pred ostatnými. Súčasťou projektu je aj natívna kryptomena XRP, ktorá funguje vďaka miliónom denných obchodov ako výmenný prostriedok pri cezhraničných platbách.

Hlavnou výhodou XRP Ledger sú platby. Pomocou XRP Ledger je možné presúvať aktíva po celom svete, čo umožňuje takmer okamžité prevody peňazí pri remitenciách, pokladničných platbách, výplatách a iných cezhraničných platbách,“ uvádza sa vo videu Binance Academy.

Čítaj ďalej: 3 dôvody analytika Coin Bureau, prečo môže Bitcoin prekvapivo narásť

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance