3 kryptomeny, do ktorých sa oplatí investovať.
3 kryptomeny, do ktorých sa oplatí investovať. Zdroj: shutterstock.com/CodedeatH33

Na našom webe o obchodovaní – Trading11 – každý deň publikujeme technické analýzy Bitcoinu, Etherea a ďalších altcoinov. Tu je 5 kryptomien, do ktorých sa podľa našich traderov oplatí investovať:

04.05.18 Technická analýza MIOTA/USD – Velké očekávání

IOTA v poslednej dobe predvádza šialené rallye. V priebehu jedného mesiaca zvýšila svoju hodnotu o viac než 150% z 0,9 $ na lokálne maximum 2,65 $. Za týmto rastom stojí okrem iného aj istý mysteriózny projekt. IOTA veľa neprezradila, no tu je aspoň video. Tento coin má potenciál ísť ešte oveľa vyššie. Prečítajte si našu analýzu, ak chcete vedieť viac.

05.05.2018 Technická analýza ETH/USD – Po šprinte si treba na chvíľku vydýchnuť

Ethereum včera jedným ťahom prekonalo obrovskú rezistenciu v cenovom pásme
700 – 750 $ a otvorila sa mu tak cesta k okrúhlej tisícke. Ak ešte nedržíte túto skvelú kryptomenu, možno by ste o tom mohli popremýšľať. Viac detailov nájdete v našej analýze.

Viete o tom, že sme nedávno spustili náš nový YouTube kanál? Okrem iného tam každú stredu uverejňujeme video-analýzy. Prihláste sa na odber videí, nech vám nič neujde.

30.04.18 Technická analýza XRP/USD – Klid před bouří

Token XRP od firmy Ripple zažíva dobré časy. Zatiaľ sa jeho cena viac-menej vyvíja podľa našej analýzy a podľa nás sa schyľuje k ďalšej veľkej pumpe. výstup nad 1$ je viac než možný.

Chcete viac takýchto článkov? Sledujte kryptomagazin na facebooku.

NAŠE NAJNOVŠIE VIDEO:

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance