TRON bude migrovať na vlastný blockchain - vytvorí nové cenové maximum?
TRON bude migrovať na vlastný blockchain - vytvorí nové cenové maximum? Zdroj: shutterstock.com/FurkanCubuk

Kryptomena TRON v minulosti v kryptosvete spravila poriadny boom. Pamätáte sa ešte na časy, keď sa na burzách vymieňala za 25 centov? A pamätáte si, ako potom padol o 90%? Stáva sa. Začína však máj a TRON je späť! 

TRX mince momentálne fungujú ako ERC20 tokeny na Ethereum platforme. 31. mája sa ale plánuje prechod na úplne iný blockchain. Spustenie nového TRON mainnete bude jedným z najdôležitejších momentov tohto roka.

CEO firmy TRON, Justin Sun, sa ku všetkému vyjadril aj na svojom Twitteri:

“Ďakujem NASDAQ-u. 31. mája TRON prejde na nový mainnet. TRX chce odstrániť svoju ERC20 identitu a migrovať z ETH platformy. Pre Ethereum to bude veľká výzva.”

Úplne nie je jasné, prečo Justin na konci svojho tweetu spomína výzvu pre Ethereum. Táto platforma totiž nebude robiť vôbec nič. TRX tokeny na nej stále ostanú, no na burzách stratia svoju hodnotu. Každý vlastník TRX ERC20 mincí dostane rovnaké množstvo coinov na novom mainnete.

TRON je skutočne zaujímavý projekt. Prečítajte si o ňom viac:

Čo je kryptomena TRON?

Nezmeškajte naše krypto-spravodajstvo a sledujte nás na našom facebooku a hlavne NOVOM YouTube! Prípadne sa prihláste na odber notifikácií (návod nájdete tu).

Má TRON šancu vytvoriť nové historické maximum?

V kryptosvete sa šepká o tom, že TRON čaká ďalšie veľké rallye. Faktom však je, že iba málo kryptomien sa dostalo späť na hodnoty zo začiatku roka a TRON nie je výnimka. Predpovedať náhly 150% rast bohužiaľ nie je možné (pokiaľ nemáte insider info). Každopádne, analýza ukazuje na menší pullback, po ktorom by mal nasledovať rast. Snáď až nad okrúhlych 1000 satoshi.

1 Satoshi = 0.00000001 BTC

Celú analýzu nájdete tu:

04.05.18 Technická analýza TRON/BTC – Po korekci opět růst

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance