Binance P2P
Binance P2P. Zdroj: Binance

Existuje mnoho spôsobov, ako môžete nakupovať Bitcoin vo vašej vlastnej mene. Jeden z najlepších a stále málo využívaných spôsobov je „Peer-to-peer“, alebo skrátene P2P. Aké sú výhody tohto spôsobu na burze Binance?

Binance a P2P

P2P trhoviská umožňujú užívateľom realizovať obchody priamo medzi sebou prostredníctvom preferovanej metódy či meny. Na burze Binance je k dispozícii viac ako 300 platobných metód a viac ako 70 miestnych mien.

Aké výhody predstavuje tento spôsob obchodovania?

1. Živý obchodný chat

S protistranou môžete viesť živý rozhovor napríklad pred dokončením transakcie. Jednoducho a rýchlo si môžete dohodnúť vzájomné podmienky, požiadavky a rôzne ďalšie dodatky k vášmu obchodu.

2. Vaše podmienky viete uverejniť v inzeráte

Burza Binance ponúka aj možnosť zverejňovania inzerátov, kde si môžete jednoducho stanoviť vaše podmienky vopred. Taktiež viete motivovať aj protistranu, ktorej ponúknete výhodné obchodné podmienky.

3. Zabezpečenie službou Escrow

Samozrejme, aj P2P obchodovanie prináša so sebou určité riziká. Práve preto burza Binance poskytuje službu Escrow, ktorá prináša bezpečné a spravodlivé obchodovanie. Keď kupujúci dokončí svoju objednávku, kryptomena predávajúceho je uložená v dočasnom depozite, kým obe strany nepotvrdia, že transakcia prebehla úspešne.

Prečítaj si viac: Vitalik Buterin: „Terra by mala chrániť malých hodlerov a nie veľryby!“

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

4. Zákaznícka podpora

V prípade, že sa vyskytnú určité nezhody alebo problémy s protistranou, môžete veľmi rýchlo a jednoducho požiadať o zákaznícku podporu, ktorá vás bude kontaktovať pomocou e-mailu. Následne sa tím Binance bude snažiť vyriešiť váš problém pri realizovaní obchodu.

5. Nulové poplatky

Ide o jednu z najväčších výhod tohto spôsobu obchodovania. Môžete nakupovať a predávať Bitcoin a ďalšie kryptomeny bez akýchkoľvek poplatkov, čiže úplne zadarmo.

6. Veľké množstvo platobných metód

Binance P2P ponúka viac ako 300 rôznych platobných metód vrátane populárneho bankového prevodu SEPA, medzinárodného prevodu, online peňaženky, hotovosti a ďalších.

7. Miestne a globálne trhovisko

Burza Binance ako jediná poskytuje globálne obchodovanie s podporou viac ako 70 miestnych mien. Preto je aj zákaznícka podpora vedená vo viacerých jazykoch a s podporou regionálnych poskytovateľov platieb.

8. Externé obmedzenia

Žiadne regulačné zásahy či obmedzenia. Transakcie sa sprostredkúvajú medzi dvoma stranami osobne na trhoch P2P, čo znamená, že používateľov sa tieto obmedzenia v žiadnom prípade netýkajú.

9. Rýchlosť transakcií

Transakcie P2P zvyčajne trvajú od 20 minút až do 1 či troch pracovných dní v závislosti od toho, akú platobnú metódu si zvolíte. V prípade transakcií s využitím online peňaženiek je to rýchle a jednoduché.

10. Flexibilná suma

Začať obchodovať môžete aj s menšími kryptomenami, napríklad v hodnote 3 USD. Taktiež aj v prípade veľkých transakcií môžete využiť veľké množstvo skúsených blokových obchodníkov na nákup alebo predaj kryptomien.

Na záver dodám, že Binance P2P predstavuje rýchly, lacný, bezpečný a flexibilný spôsob obchodovania s kryptomenami, ktorý sa určite oplatí využívať.

Čítaj ďalej: Podpor slovenských a českých NFT tvorcov na trhovisku Binance!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance