Binance darčeková karta
Binance darčeková karta. Zdroj: Shutterstock.com/Andrey_Popov

Binance ponúka zapojenie sa do promo akcie #GiftMeTheSlice Bitcoin Pizza Day s možnosťou výhry darčekovej karty s témou pizze v hodnote až 100 GMT. Odmeny budú udelené oprávneným víťazom podľa poradia príchodu. Tu je návod, ako sa môžete zúčastniť. Obdobie propagácie je do 31. mája 2022.

Ako sa zúčastniť

  • Vytvorte a odošlite darčekovú kartu Binance alebo preveďte kryptomeny prostredníctvom darčekovej karty príjemcom počas akcie.
  • Informujte svojich príjemcov, aby uplatnili darčekovú kartu alebo previedli sumu pred ukončením akcie.

Kategórie Binance odmien

  • Kategória A:

Prvých desať oprávnených používateľov, ktorí pošlú darčekovú kartu alebo prevedú kryptomeny prostredníctvom darčekovej karty aspoň desiatim jedinečným príjemcom, vyhrá darčekovú kartu s hodnotou 100 GMT.

  • Kategória B:

Prvých 100 oprávnených používateľov, ktorí pošlú darčekovú kartu alebo prevedú kryptomeny prostredníctvom darčekovej karty aspoň piatim jedinečným príjemcom, vyhrá darčekovú kartu s hodnotou 20 GMT.

  • Kategória C:

Prvých 1 000 oprávnených používateľov, ktorí pošlú darčekovú kartu alebo prevedú kryptomeny prostredníctvom darčekovej karty aspoň trom jedinečným príjemcom, vyhrá darčekovú kartu obsahujúcu 3 GMT.

Odmeny sú na princípe „kto skôr príde, ten skôr má“, teda na základe času vytvorenia poslednej darčekovej karty alebo poslednej transakcie kryptomien prostredníctvom darčekovej karty.

Nezabudnite upozorniť príjemcu, aby si darčekovú kartu uplatnil do konca propagácie, aby ste odomkli svoje odmeny.

Taktiež si môžete pozrieť užitočné návody:

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež: CEO burzy Binance podporí komunitu Terra – vyžaduje však absolútnu transparentnosť

Podmienky Binance akcie

Darčekové karty musia byť vytvorené a uplatnené rôznymi používateľmi (odosielateľ a príjemca nemôžu byť tá istá osoba).

Odmenení budú iba odosielatelia s požadovaným uplatnením darčekovej karty počas trvania akcie.

Jedno ID je obmedzené len na jednu odmenu.

Odmeny sú na princípe „kto skôr príde, ten skôr má“, teda na základe času, keď oprávnení používatelia vytvoria poslednú darčekovú kartu alebo vykonajú poslednú transakciu počas obdobia propagácie.

Najprv sa rozdelia odmeny kategórie A, potom odmeny kategórie B a potom odmeny kategórie C. Po dosiahnutí kvóty nastáva presun do ďalšej kategórie.

Odmeny budú distribuované prostredníctvom darčekových kariet do dvoch týždňov po skončení akcie.

Odmeny z darčekových kariet budú distribuované na e-mailovú adresu viazanú na Binance ID používateľa. Používatelia, ktorí nemajú e-mailovú adresu viazanú na ID, odmeny nedostanú.

Odmeny budú odoslané e-mailom s jedinečným kódom na uplatnenie darčekovej karty Binance a používatelia si môžu uplatniť svoje darčekové karty v aplikácii alebo na webovej stránke Binance. Ak chcete uplatniť prostredníctvom aplikácie Binance, navštívte domovskú stránku > Profil > Darčeková karta. Uistite sa, že vaša aplikácia je aktualizovaná na iOS 2.32.0 alebo Android 1.43.0.

Používatelia s akoukoľvek aktivitou identifikovanou ako podvod budú z tejto akcie vylúčení.

Mohlo by ťa zaujímať: CEO Binance Changpeng Zhao: „Binance má najkonkurencieschopnejšie poplatky na trhu“

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance