Kryptomeny ako KAVA rastú
Kryptomeny ako KAVA rastú. Zdroj: shutterstock.com/Pisit.Sj/Ground Picture

Je pozoruhodné, ako kryptomena KAVA dokázala odolať nedávnym turbulenciám na trhu kryptomien a rástla aj keď celý trh padal. Podľa údajov z TradingView, sa v čase písania článku obchoduje na cenovej úrovni 1,10 dolárov. A stále má priestor na pokračovanie rastúceho trendu.

KAVA rastie najviac z TOP 100

Ako sme vás informovali už skôr, KAVA je blockchain, ktorý spája rýchlosť cosmosu a vývojársku silu etherea. Obe siete sú prepojené modulom, ktorý umožňuje bezproblémovú spoluprácu v jednej škálovateľnej sieti. Cena tokenu za posledných 10 dní zaznamenala zhodnotenie takmer 50 %, čo vo svete kryptomien nie je nič prekvapivé, no počas korekcie je to pozoruhodné. Navyše KAVA si udržuje prvenstvo celý týždeň spomedzi ziskovosti top 100 kryptomien.

Ako vidíme na grafe nižšie, cena narástla na úroveň predošlého maxima, ktoré by mohlo predstavovať rezistenciu. Na druhej strane, nie sme svedkami predajného tlaku a nedávny nárast bitcoinu by mohol podporiť aj rast altcoinového trhu. Viac sa cenovom vzostupe najväčšej kryptomeny môžete dočítať v článku Bitcoin všetkých prekvapil: Rastie aj napriek pádu veľkých bánk v USA.

KAVA pokračuje v raste
KAVA pokračuje v raste. Zdroj: TradingView
Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.
Sponzorovaný obsah

Kde je ďalší cenový cieľ?

Na grafe je zobrazený harmonický pattern AB=CD, ktorý predpovedá ďalší cenový rast na úroveň približne 1,40 dolárov. Zároveň sa na tejto oblasti začínajú vyskytovať zvýšené transakčné objemy, čo znamená, že dopyt s ponukou sa dočasne vyrovná. Ak cena prekoná posledné maximum, nebude jej stáť nič v ceste na spomínaný cieľ, pretože je tu transakčná medzera. To znamená, že v tejto oblasti sa v minulosti veľmi neobchodovalo.

Pre čitateľov sme vytvorili Discord komunitu, kde každý deň prispievame s hodnotným obsahom. Pridaj sa cez tento odkaz. Tie najaktuálnejšie novinky sleduj na našom Instagrame a Facebooku.

Bullish objemy sú na ústupe a z technického hľadiska by to mohlo predstavovať ochladenie rastúceho trendu. Podľa údajov CoinMarketCap sa denný objem obchodovania prepadol o 16,51 % na hodnotu 72,5 milióna dolárov. Trhová kapitalizácia naopak narástla o 6,94 % na hodnotu 486,8 milióna dolárov a KAVA sa nachádza na 83. mieste v rebríčku.

Mohlo by ťa zaujímať: Zabijak kryptomien, ktorý môže spôsobiť ich zánik