Ako získať kryptomeny zadarmo
Ako získať kryptomeny zadarmo. Zdroj: shutterstock.com/Krakenimages/Africa studio

Ak ste ešte nepočuli o možnosti získať kryptomeny zadarmo, mali by ste teraz zbystriť pozornosť. Ak naopak airdropy už nejakú dobu využívate, tak v tomto článku sa dozviete aj tipy na zaujímavé projekty, ktoré prebiehajú práve v týchto dňoch.

Čo sú airdropy

Kryptomenové spoločnosti využívajú airdropy na to, aby získali väčšiu publicitu. Snažia sa nimi vyvolať väčší záujem o ich aktuálny projekt. Sú to vlastne odmeny za to, že ste im venovali svoju pozornosť. Ak ste tí šťastní, ktorí sa v čase airdropu zaregistrujú, môžete získať kryptomeny úplne zadarmo, bez toho aby ste museli investovať nejaké peniaze.

Ako získať kryptomeny zadarmo

Takže, ako získať tieto digitálne darčeky? Najprv musíte nájsť projekt alebo kryptomenu, ktorá ponúka airdrop. Následne sa potrebujete zaregistrovať na webovej stránke projektu a splniť určité podmienky. Môže ísť o to, aby ste sledovali projekt na sociálnych sieťach, zdieľali niečo na Twitteri či Facebooku alebo vyvíjali nejakú aktivitu na Discorde.

Znie to veľmi lákavo v prípade, že chcete vlastniť nejaké kryptomeny, no zároveň nechcete riskovať svoje peniaze. Na druhej strane, airdropy majú aj svoje nevýhody. Niektoré projekty, ktoré ich ponúkajú, môžu byť podvodné alebo nekvalitné. Preto sa vždy uistite, že skúmate projekt dôkladne, skontrolujte si jeho povesť a zistite, či má dostatok financií a podpory, aby prežil.

O ďalších spôsoboch ako získať kryptomeny zadarmo sa dozviete v tomto článku.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.
Sponzorovaný obsah

TOP airdropy, do ktorých sa môžete zapojiť práve teraz

Script Network

Script Network je sieť, ktorá ponúka televízne vysielanie prostredníctvom blockchainu. Užívateľ môže získať odmeny za to, že sleduje televíziu a odporúča ju svojim známym. Záujemcovia o airdropy, ktorí pripoja svoju peňaženku, overia svoj e-mail a splnia všetky úlohy, získajú zadarmo kryptomeny SPAY, v hodnote bodov, ktoré nazbierali. Partnermi tohto projektu sú veľké, známe značky a to zvyšuje jeho dôveryhodnosť. Sloganom airdropu je „Pozeraj a zarábaj“ a možnosť zapojiť sa máte do 30.03.2023.

Pre čitateľov sme vytvorili Discord komunitu, kde každý deň prispievame s hodnotným obsahom. Pridaj sa cez tento odkaz. Tie najaktuálnejšie novinky sleduj na našom Instagrame a Facebooku.

BillionAir

Platforma BillionAir kombinuje hranie hier a tomboly, pričom využíva NFT. Záujemcovia o airdrop získajú tokeny AIRB v celkovej hodnote 100 000 dolárov. Stačí sa len zaregistrovať, sledovať a prezdieľať ich Tweeter, pripojiť si ich Telegram a overiť splnenie týchto úloh cez Gleam. K tomuto airdropu sa môžete pripojiť tu. BillionAir je taktiež podporovaný významnými partnermi a je považovaný za kvalitný projekt.

Dash 2 Trade

Táto platforma ponúka investorom analýzy trhu a obchodné signály. V ich aktuálnom airdrope získa jediný výherca tokeny D2T v hodnote 150 000 dolárov. Podmienkou je pridať svoju kryptopeňaženku, sledovať a zdieľať Twitter, navštíviť ich Instagram, pripojiť Discord a Telegram a zdieľať to so svojimi priateľmi. Možnosť zapojiť sa máte do 20.04.2023 na tomto odkaze.

Ak sa chcete do sveta kryptomien zapojiť tým, že získate nejaké aktíva zadarmo, tak skúste nájsť nejaké zaujímavé airdropy. No pamätajte, že rovnako ako pri akýchkoľvek iných investíciách, aj pri airdropoch existuje určitý stupeň rizika. Uistite sa teda, že ste dostatočne informovaní a vyzbrojení potrebnými vedomosťami na to, aby ste sa vyhli podvodom a nezodpovedným investíciám.

Prečítaj si aj: Ako pasívne zarábať na kryptomenách v roku 2023