Robinhood krypto peňaženka
Robinhood krypto peňaženka, zdroj: www.shutterstock.com/salarko

CEO spoločnosti Robinhood, Vlad Tenev, oznámil, že zoznam čakateľov na nedávno oznámenú kryptopeňaženku presiahol viac ako 1 milión.

Tenev hovorí, že je veľmi hrdý na ich novú kryptoplatformu a vďaka minciam, ktoré budú k dispozícii, poskytnú svojim klientom viac služieb a vymožeností.

Môže ťa zaujímať: Spoluzakladateľ Paypalu – Satoshiho som osobne videl a Bitcoin je to najčestnejšie, čo tu máme!

Robinhood a kryptopeňaženka vzbudila záujem

Vlad Tenev, zakladateľ spoločnosti Robinhood, sa tento týždeň vyjadril, že počet predčasných záujemcov o kryptopeňaženku Robinhood dosiahol 1 milión. Vo svojom prejave na konferencii v televízii CNBC Vlad Tenev vysvetlil, aké sú dnes kryptomeny populárne, a to najmä v aplikáciách finančných služieb, akou je napr. Robinhood.

,,Sme veľmi hrdí na našu platformu a chceme aj naďalej ponúkať ľuďom viac užívateľských funkcií s kryptomenami, ktoré si u nás zakúpia,” uviedol Tenev na podujatí.

,,Spustili sme čakaciu listinu pre tých, ktorí sa našej peňaženky nevedia dočkať. Mnoho ľudí nás dlhšiu dobu žiadalo o možnosť odosielať a prijímať kryptomeny či prenášať ich na hardvérové peňaženky. Čoskoro to bude realitou,“ dodal Tenev.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Tenev verí kryptomenám

Počas tejto udalosti, kde hovoril o zavedení novej kryptopeňaženky, Tenev poznamenal, že pre kryptomenové a digitálne peňaženky existuje veľa výhod.

,,Takmer každý môže vlastniť digitálnu kryptopeňaženku, takmer každý môže posielať kryptomeny z jednej peňaženky do druhej za pár sekúnd a tak ďalej. Existuje veľa výhod, ktoré sa postupom času objavujú v modernej technológii, vďaka ktorej je tento globálny fenomén viac prístupný a ľahko sa používa. Všetky tieto skutočnosti sú čoraz viac atraktívne,” tvrdí CEO.

Bulharský miliardár tiež poznamenal, že kryptomeny a digitálna ekonomika zanechali svoju stopu a podľa všetkého už nezmiznú, práve naopak: ,,Kryptomeny už ďalej určite nemôžeme ignorovať, ” dodal Tenev.

Čítaj ďalej: Solana opäť vzbudzuje záujem – pôjde cena až na 250 USD?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre