Bitcoin je lepšou investíciou ako altcoiny
Bitcoin je lepšou investíciou ako altcoiny. Zdroj: Shutterstock.com/Wit Olszewski

Populárny investor Kevin O´Leary vo svojom najnovšom rozhovore uviedol pomerne kritický názor na altcoiny. Údajne sa všetkých zbavuje a orientuje sa iba na Bitcoin. Aké dôvody pre toto svoje rozhodnutie uvádza?

Predať altcoiny, nakúpiť Bitcoin

Známy investor Kevin O’Leary prezradil svoju stratégiu počas korekcie na trhu s kryptomenami. Podľa jeho slov sa zbavuje všetkých podvodných kryptomien a všetok kapitál investuje do Bitcoinu. V rozhovore s Danielou Camboneovou zo spoločnosti Stansberry Research uviedol, že je to podľa neho ideálna stratégia pred blížiacim sa koncom roka.

Robím len to, čo robí väčšina investorov. Do konca novembra nechávam zapnutých viac ako 34 pozícií, z ktorých väčšina je v hlbokom mínuse. Takže čo teraz? Prirodzene, budem musieť začať obchodovať. A to preto, lebo sa daňový úrad a regulačné orgány stále pozerajú na kryptomeny ako na cenný papier,“ uviedol O´Leary.

Prečítaj si tiež: Prečo má Tesla taký vplyv na cenový vývoj kryptomien?

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

O’Leary je sklamaný z výsledkov niektorých altcoinov. Preto bude obchodovať s projektami, ktoré sú v hlbokej strate, a následne ich preinvestuje do Bitcoinu. V prebiehajúcom negatívnom období vníma okrem Bitcoinu ako bezpečný prístav aj Ethereum. Z hľadiska ďalších altcoinov vníma pozitívne iba Polygon s tokenom MATIC.

Daňovým obdobím prejdem tak, že budem vlastniť viac bitcoinov a napríklad aj viac Etherea. Takže ak chcete mať pred koncom roka bezpečné portfólio, odporúčam nakúpiť BTC, ETH a MATIC,“ dodal investor.

Podľa O’Learyho sú to všetky projekty s veľkou trhovou kapitalizáciou, takže ide o bezpečnú investíciu.

Súhlasíte s názorom investora? O svoj pohľad sa môžete podeliť v komentároch nižšie.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance