Bude trh s kryptomenami v lete v poklese?
Bude trh s kryptomenami v lete v poklese? Zdroj: Shutterstock, Visuals6x

Binance

Zakladateľ kryptomenovej burzy BitMEX Arthur Hayes tvrdí, že v lete čaká trh s kryptomenami absolútny exodus. Čo tým myslí?

Trh s kryptomenami prežije brutálny pád

Prvý štvrťrok nebol pre trh s kryptomenami zrovna najúspešnejší. A môže byť ešte horšie. Aspoň tak to vníma zakladateľ burzy BitMEX Arthur Hayes, podľa ktorého cena BTC klesne pod dôležitý support 30 000 USD a stiahne so sebou aj ostatné altcoiny.

S týmto názorom vyrukoval vo svojom presvedčivom článku na populárnom portáli Medium, kde sa zameral na strednodobú budúcnosť kryptomien. Článok s názvom „Q-Trap“ hovorí o obrovskom páde BTC a zvyšných altcoinov. Ako hlavný dôvod vníma najmä silnú koreláciu s akciovým trhom. Kryptomenám na čele s Bitcoinom určite nepomôže ani situácia okolo regulácie.

Nepríjemná realita, ktorá v súčasnosti prenasleduje kryptomeny, je, že celý trh koreluje s tradičnými trhmi a s rôznymi centralizovanými a rizikovými aktívami, ako sú napríklad akcie na globálnych rozvinutých trhoch. Či už oprávnene alebo nie, trh hádže kryptomeny a veľké technologické spoločnosti do jednej žumpy.“

Mohlo by ťa zaujímať: Päť signálov, podľa ktorých Ethereum vystrelí na 5 000 USD!

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Dve najsilnejšie kryptomeny BTCETH dosiahnu podľa Hayesa dno ešte skôr, ako začne svoje radikálne kroky realizovať Fed. Trh s kryptomenami podľa neho ani zďaleka nemá to najhoršie za sebou. Je to omyl.

Čas ukáže, ako sa táto globálna situácia premietne do jednotlivých trhov. Je však veľmi pravdepodobné, že kroky Fedu budú naďalej nepriaznivo vplývať aj na kryptomenový trh.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre