Kadena narástla o 400 percent
Kadena narástla o 400 percent. Zdroj: Shutterstock.com/HelloRF Zcool

Blockchainové siete typu proof of work (POW) boli v móde v začiatkoch kryptomien. Väčšina protokolov sa teraz presunula na proof of stake. Kadena (KDA), škálovateľný blockchainový protokol prvej vrstvy však stále funguje na starom modeli proof of work. Podľa projektu je sieť schopná spracovať až 480 000 transakcií za sekundu. Údaje zo stránky TradingView ukazujú, že za posledných 10 dní cena Kadeny stúpla o 400 %. Aké sú hlavné dôvody rastu?

KDA/USD 1D. Zdroj: TradingView
KDA/USD 1D. Zdroj: TradingView

Kadena vstupuje do DeFi

KDA nedávno spustila zabalenú verziu svojho tokenu s názvom wKDA. Ten funguje v sieti Ethereum a umožňuje mu komunikovať so všetkými decentralizovanými finančnými protokolmi kompatibilnými s EVM.

Kadena vyjadrenie. Zdroj: Kadena
Kadena vyjadrenie. Zdroj: Kadena

Proces bol dokončený v spojení s burzou CoinMetro a pomôže vytvoriť novú úroveň využitia tokenov KDA, ktoré doteraz neboli schopné prejsť mostom do interoperabilného sveta DeFi. Ako je uvedené vo vyššie uvedenom tweete, tím stojaci za Kadenou plánuje tiež pridať crosschain podporu pre ďalšie blockchain siete, ako sú Terra, Polkadot, Celo a Cosmos.

Projekty NFT na Kadene

Ďalším dôvodom zvýšenej dynamiky zaznamenanej v sieti KDA bolo pridanie NFT do siete ako spôsob, ako predviesť schopnosť inteligentnej zmluvy na transakcie s položkami s vysokým dopytom pri zachovaní nízkych poplatkov.

 

Jedným z hlavných bodov spoločnosti Kadena je jej schopnosť ponúkať nízkonákladové transakcie v prostredí POW a zároveň ponúka rýchle časy spracovania.

Projekt tiež zaviedol funkciu „crypto gas station“, ktorá umožňuje podnikom eliminovať všetky transakčné poplatky pre svojich zákazníkov vytvorením účtov, ktoré existujú na financovanie platieb za plyn v mene ich používateľov za určitých podmienok.

Chceš nakúpiť a obchodovať kryptomeny? Burza Binance je aktuálne najlepšie hodnotenou burzou na svete s veľmi lacnými poplatkami za nákup. Vytvor si teraz účet cez náš >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Prečítaj si tiež – Analýza BTC – cena prerazila rezistenciu a smeruje k novému ATH

Staking KDA

KDA tiež získala podporu od búrz s kryptomenami vrátane nového zalistovania na Crypto.com a CoinMetro.

Po oficiálnom opätovnom otvorení stakingu KDA 3. novembra burza CoinMetro zaznamenala uloženie 730 000 tokenov KDA do 20 minút. Úplne sa vyčerpala kapacita staking fondu.

To naznačuje, že držitelia KDA sú nadšení z možností výnosov a mohlo by to byť dobrým znamením pre jeho integráciu do DeFi. wKDA môže tiež prispieť k zníženiu cirkulujúcej ponuky KDA, čo by v ideálnom prípade znamenalo dodatočný nákupný tlak na cenu tokenov.

Mohlo by ťa zaujímať – BTC vytvára rovnaký fraktál ako v roku 2013 – vrchol by mohol dosiahnuť 200 000 $

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre