Waves rozdáva hodlerom ďalšie Vostok tokeny – Čo urobiť, aby ste o ne neprišli?

BITmarkets BITmarkets

Waves všetkým svojim hodlerom sľúbil airdrop nového Vostok tokenu. Potom sa rozhodol svoju nádielku posunúť, ponúkol však za to ďalšie tokeny, avšak potrebné sú vaše reakcie.

Čo je Vostok (VST)

Vostok je súkromný blockchain s rovnomenným tokenom. Je založený na Waves technológiách, teda preberá výhody celého ekosystému.

Tento súkromný blockchain by mal byť veľmi rýchly, bezpečný a možno aj flexibilnejší. Je totiž oslobodený od starostí verejných blockchainov, akými sú hlasovanie o zmenách, prispôsobovanie sa komunite a pod.

Vostok-Info

Vostok našliapnuté stať sa vedúcim blockchainovým projektom v Rusku, kde sa zameriavajú predovšetkým na obrovské podniky a štátnu sféru. Už dlhšiu dobu spolupracuje s ruským štátnym konglomerátom, ktorý má pod svojimi krídlami 700 podnikov, vrátane slávnych firiem, ako Kalashnikov pod.

Cieľom medzi týmito podnikmi je vybudovať systém na sledovanie výroby, skladov, produktov a ktovie, čoho ešte. Ak sa im to podarí, tieto firmy sa už bez Vostoku nezaobídu.

Vostok-System

Kto získa Vostok tokeny?

Airdrop má dve fázy, v prvej nemusíte robiť nič,druhá vyžaduje akciu.

Fáza jeden – jednoducho vám prídu

Vostok dostane každý, kto držal vo svojej peňaženke Waves tokeny (WAVES) alebo (WCT) komunitné tokeny v období od od 1. februára do 1. apríla. Čím viac tokenov ste v tomto období mali, tým viac Vostok tokenov dostanete. Tu nemusíte robiť nič a stačí počkať, dokým sa vám nové tokeny objavia v peňaženke.

Fáza dva – musíte uskutočniť akciu

Sahsa Ivanov zakladateľ oboch platforiem sa rozhodol posunúť airdrop a sľúbil za to druhú fázu. Rozdá sa navyše jedno percento všetkých VST. Je však potrebné potvrdiť, že vaša peňaženka je aktívna.

Ako sa prihlásiť o ďalšie VST tokeny?

Stačí urobiť jeden z týchto krokov, odporúčam zaslať platbu, nemáte ako urobiť chybu a je to hneď.

Najjednoduchší spôsob: Zašlite zo svojej WAVES peňaženky presne 0,0001 WAVES na adresu 3PBNiHBcp8rxiYkGVGNHEGZHEamb1aXeWVv.

Pre tých skúsenejších: Prihláste sa pomocou Waves Keepera na tejto oficiálnej stránke a autorizujte sa.

Musíte urobiť jeden z týchto krokov, ideálne ihneď, inak na to zabudnete a o druhú fázu airdropu prídete. Čas máte však do 31.5.2019.

Záver

Airdrop by mal byť rozoslaný začiatkom leta. Ak ste v spomínanom období držali Waves tokeny, bola by škoda prísť o porciu navyše. ?

Upozornenie: Oficiálny zdroj s podmienkami, adresou aj sumou nájdete TU v angličtine. Za prípadné chyby, ktoré by viedli k neúspešnej registrácii do airdropu nezodpovedáme.

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Dariusz Matuszyński.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.