Kryptomeny, ktoré teraz kúpiť.
Kryptomeny, ktoré teraz kúpiť. Zdroj: shutterstock.com/Chinnapong/katunes pcnok

Kryptomeny sú aktuálne po menšom výpredaji. Ako sme ale informovali, môže hroziť ďalší pokles. Takáto situácia na trhu nám môže poskytnúť zaujímavé obchodné príležitosti. Do ktorých kryptomien investovať?

Litecoin má potenciál v tomto roku rásť

Litecoin bude mať tento rok počas leta halving, čo v minulosti vždy signalizovalo rast. Zatiaľ sa to potvrdzuje aj v tomto prípade. Od posledného dna urobil už 100 % zisk. Síce dlhodobo hodnota tejto kryptomeny nestíha s rastom bitcoinu a na prvý pohľad sa zdá, že kryptomeny vymiera, ale realita môže byť iná.

Litecoin pokračuje v raste
Litecoin pokračuje v raste. Zdroj: tradingview.com

Navyše, samotný zakladateľ v roku 2017 predal všetky svoje litecoiny. Z pohľadu špekulácie na stredne dlhodobý horizont som zvolil práve túto kryptomenu, keďže spomenutý fundament môže odštartovať ďalší rast. Ak by cena poklesla, druhý nákup budem realizovať na supporte, ktorý je na 80 dolároch.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.
Sponzorovaný obsah

Polygon pokračuje v bullmarkete, ale…

Polygon patrí ku najziskovejším kryptomenám za posledné mesiace. Dokonca sa prvý krát táto kryptomena dostala do top 10. Po pokračovaní poklesu môžeme očakávať odraz od hladiny okolo 0,90 dolára, kde sa môže tvoriť obchodná príležitosť na vstup.

Matic pokračuje v raste
Matic pokračuje v raste. Zdroj: tradingview.com

Keďže trh sa postupne zotavuje z poklesov, očakávam, že Polygon bude tento rok pokračovať v raste. Potenciál v horizonte niekoľkých rokov je dostať sa na nové maximum. V tomto prípade môže urobiť až 300 % zhodnotenie.

Ak máš otázky okolo investovania, alebo chceš poradiť, neváhaj sa pridať k nám do Discord komunity. Môžeš sa sem pripojiť aj ak chceš mať prehľad o dôležitých správach z kryptomenového sveta alebo odoberať notifikácie o cenových pohyboch.

Binance coin na stabilnej hodnote

Burza Binance je v súčasnosti najziskovejšia kryptomenová spoločnosť, ktorá ročne generuje profit niekoľko miliárd dolárov. Dokonca počas rastu kryptomenového trhu v roku 2021 patril projekt ku najziskovejším vôbec na svete.

To sa odzrkadľuje aj na dlhodobom raste kryptomeny BNB. Investori vyhľadávajú dlhodobo ziskové firmy, kde investujú svoje peniaze. A práve BNB má potenciál naďalej pokračovať v raste. Dokonca ako jeden z mála altcoinov prekonáva od roku 2017 neustále výkonnosť bitcoinu.

Binance coin oproti bitcoinu rastie
Binance coin oproti bitcoinu rastie. Zdroj: tradingview.com

V páre s dolárom sledujem 2 nákupné hodnoty. 300 a 250 dolárov, kde sa nachádzajú silné supportné zóny. Keďže kryptomeny sa dostávajú do korekcie a nákupná sila na trhu klesá, nevylučujem, že cena tretej najznámejšej kryptomeny môže ešte zaznamenať pokles. To nám ale poskytne príležitosť nakupovať za výpredajové ceny.

Analýza kryptomeny Binance coin
Analýza kryptomeny Binance coin. Zdroj: tradingview.com

Prečítaj si aj: Majitelia cardana pozor: Sieť čaká masívny update