Binance coin ako investičná príležitosť
Binance coin ako investičná príležitosť. Zdroj: shutterstock.com/Chinnapong/Ja Crispy

Binance coin po negatívnych udalostiach, ktoré sa diali posledné dni burze Binance spadol o 10 %. Cena sa vrátila späť na 300 dolárov. Predstavuje táto kryptomena investičnú príležitosť ku zárobku?

Aktuálny stav kryptomeny od burzy Binance

BNB sa po 10 % poklese aktuálne obchoduje na 300 dolároch. Dôvodom pádu bolo ukončenie spolupráce so spoločnosťou Paxos, ktorá burze vydávala nové stablecoiny BUSD. Tie obchodníci používajú ako alternatívu ku fiat peniazom, pre ľahšie obchodovanie.

Nevylučujem, že na trhu bude pokračovať korekcia a okrem bitcoinu spadnú aj ostatné kryptomeny (vrátane BNB). Preto aktuálne sledujem 2 nákupne levely. Jeden na 250 dolárov a druhý na spomenutej aktuálnej hladine. Na oboch mám pripravenú nákupnú objednávku. Zároveň do hodl účtu Binance coin naďalej, aj napriek udalostiam, aktívne investujem.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.
Sponzorovaný obsah

Keďže sa jedná o jeden z najrýchlejšie rastúcich projektov v kryptosvete, ktorý generuje zisk niekoľko miliárd dolárov ročne, BNB považujem za dlhodobo dobrú investíciu. Investori prioritne hľadajú firmy, ktoré generujú zisky a do akcií a kryptomien týchto spoločností investujú. Môžeš si pozrieť môj pohľad na tvorbu kryptomenového portfólia: Ako sme zarobili za 2 mesiace 2 000 eur na kryptomenách

Nezmeškaj dôležité novinky a analýzy z kryptomenovéh trhu. Pre čitateľov sme vytvorili Discord komunitu, kde každý deň prispievame s hodnotným obsahom. Pridaj sa cez tento odkaz.

Aký očakávať cenový vývoj?

Očakávam, že cena by už nemala tak dramaticky padať, ako minulý rok. Naopak, zlepšením situácie na trhoch je vysoká pravdepodobnosť, že bitcoin a ostatné kryptomeny už našli svoje dno.

Analýza kryptomeny Binance coin
Analýza kryptomeny Binance coin. Zdroj: tradingview.com

Pokiaľ sú ceny kryptomien pod historickým maximom, tak všetko považujem za dobrú investičnú príležitosť na nákup. Primárne sa zameriavam na dlhodobo stabilné altcoiny, ktoré prekonávajú výkonnosť bitcoinu alebo idú súbežne s ním v dlhodobom cenovom vývoji. Do tejto kategórie radím aj BNB.

Ak príde krátkodobý pokles, tak ako som spomenul, mám pripravený scenár viacerých nákupov a priemerovania ceny, čo v konečnom výsledku môže byť ešte prospešnejšie, ako pokiaľ by cena vyrástla a ja bude mať na rast pripravený menší kapitál. Pamätajte ale, že trh nikto ovplyvniť, ani na 100 % predpovedať nedokáže.

Prečítaj si aj: Majitelia cardana pozor: Sieť čaká masívny update