Majitelia cardana pozor: Sieť čaká masívny update

Novinky Cardano sa chystá na nový update
Cardano sa chystá na nový update. Zdroj: shutterstock.com/Dennis Diatel/Bigc Studio
BITmarkets BITmarkets

Cardano je jedna z najväčších kryptomien vôbec a nemalo by chýbať v portfóliu žiadneho investora na trhu digitálnych aktív. Posledné dva bullruny dokonca prekonalo výkonnosť bitcoinu čo hovorí o vysokom potenciáli aj v prípade ďalšieho rastúceho cyklu. Podľa u.Today bola nedávno zverejnená správa týkajúca sa vývoja ekosystému, ktorá by mohla podporiť vzostupný trend.

Najnovšia správa prichádza pred dlho očakávaným prechodom do Voltaire éry. Ide o piatu a zároveň poslednú etapu vývoja ekosystému, ktorá má ukázať celému svetu ako implementovať decentralizované riadenie. V prípade, že sa zaujímate viac o éru Voltaire, odporúčame vám prečítať si článok Cardano vstupuje do najočakávanejšej éry Voltaire, ktorá má spôsobiť revolúciu. Čaká nás raketový rast?

Podľa údajov z TradingView vidíme, že trhová cena ADA sa obchoduje na hodnote 0,36 dolára. Z krátkodobého hľadiska je najvýznamnejší support na hladine bodu kontroly 0,31 dolára. Naopak, bullish cieľ môžeme sledovať na hlavnom bode kontroly na cene 0,46 dolára. Z dlhodobého hľadiska ADA stále nevytvorila rastúce minimum, ktoré bude to najpodstatnejšie a zároveň potvrdí ukončenie korekcie.

Cardano sa spamätáva

Cardano sa spamätáva. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.
Sponzorovaný obsah

 

Cardano môže byť pokladom ďalšieho bullrunu

Najnovšie správa odhaľuje, že v poslednom týždni bolo na cardane spustených až 117 projektov. Okrem toho sa prudko navýšil aj počet inteligentných zmlúv v Plutuse na číslo 5 857. Plutus je programovací jazyk inteligentnej zmluvy v blockchaine. V neposlednom rade stúpol aj počet transakcií až na 61,8 milióna. O rastúcej aktivite v sieti cardana sme vás informovali už skôr v článku Ekosystém Cardano pokračuje v masívnej aktivite – naplní v tomto roku svoj potenciál?

Nedávno sa začalo v komunite diskutovať o možnom pridaní KYC do prvej vrstvy blockchainu cardano. Tento príspevok pobúril všetkých účastníkov ekosystému, keďže by sa narušila hlavná myšlienka decentralizácie.

V čase písania článku sa cardano nachádza na 7. mieste spomedzi všetkých kryptomien v rebríčku trhovej kapitalizácie s hodnotou 12,5 miliardy dolárov podľa údajov CoinMarketCap. Denný objem obchodov sa pohybuje na úrovni 246,6 milióna dolárov.

Prečítaj si tiež: Kryptomeny opäť poklesli – Toto je najhorší scenár, ktorý nás čaká

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
Zdroj: u.todayTAGY:
Autor:
Marek Jendrál
Marek Jendrál

Vyštudoval financie, bankovníctvo a investovanie. O kryptomeny sa zaujíma od roku 2015. V článkoch sa špecializuje na technickú analýzu a sieťové dáta z blockchainu.