Veľryby presúvajú miliardy SHIB
Veľryby presúvajú miliardy SHIB. Zdroj: Shutterstock.com/Illus_man

Binance

Podľa údajov zverejnených spoločnosťou Etherscan sa za posledné dni presúvajú miliardy tokenov SHIB. Okrem toho veľryby akumulovali aj veľké množstvo LUNA a LINK: 40 000 LUNA (v hodnote 4 110 000 USD) a 452 201 LINK (v hodnote 452 201 USD).

Veľryby pohybujú miliardami SHIB

Etherscan tracker ukazuje, že nedávno sa uskutočnili dve masívne transakcie, ktoré predstavovali 4,3 miliardy a 4,2 miliardy tokenov.

Suma 8,5 miliardy SHIB predstavuje 208 165 USD. Celkovo 4 389 070 874 presunul MEV.bot na anonymnú adresu.

Celkom 2 495 921 532 SHIB bolo prenesených z neznámej adresy do peňaženky Binance, s najväčšou pravdepodobnosťou budú neskôr predané.

Ďalší prevod 2 080 230 000 tokenov – sa uskutočnil medzi dvoma anonymnými adresami.

Shiba Inu zostáva jednou z najstálejších mincí, ktoré veľryby uprednostňujú. Ako sme aj informovali, veľryba s názvom Tsunade nedávno získala ohromujúcich 86 miliárd tokenov SHIB.

Etherscan transakcie SHIB
Etherscan transakcie SHIB. Zdroj: Etherscan

Chceš nakupovať Ethereum alebo ďalšie kryptomeny? Odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. A ako bonus, keď si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<<, získaš navyše doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Prečítaj si tiež – 3. najväčšia ethereová veľryba kúpila viac ako 86 miliárd Shiba Inu

Táto veľryba nakúpila 175 miliárd tokenov

Medzi ďalšie veľryby, ktoré nakupujú meme token, patria dve, ktoré pomenovali svoje peňaženky po postavách z ikonických fantasy románov napísaných J. R. R. Tolkienom v polovici minulého storočia: Hobit (peňaženka Bombur) a Pán prsteňov (peňaženka Gimli). Dňa 1. apríla „Bombur“ získal ohromných 175 miliárd SHIB.

Mohlo by ťa zaujímať – Bitcoin masívne mizne z búrz – zostatky klesajú na nové minimá

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre