Veľryby akumulujú SHIB
Veľryby akumulujú SHIB. Zdroj: Shutterstock.com/vlastas

Top ethereová veľryba pridala do svojho portfólia viac ako 86,81 miliardy Shiba Inu (SHIB) v hodnote 2,30 milióna dolárov.

Nedávno WhaleStats informoval o jednej masívnej transakcii uskutočnenej veľrybou „Tsunade“ – jednou z najznámejších veľrýb v sieti Ethereum.

Podľa nedávneho tweetu WhaleStatsu kúpil Tsunade celkovo 86 811 666 383 (86,841 miliárd) SHIB za 2 305 717 dolárov (2,30 milióna dolárov).

Pri pohľade hlboko do peňaženiek veľrýb zistíme, že Shiba Inu je jej 24. najväčším podielom podľa hodnoty dolárov. V čase písania tohto článku drží 2 bilióny SHIB v hodnote 46 844 408 dolárov (46,84 milióna). Jej priemerná nákupná cena je podľa WhaleStats 0,0000261 USD.

Najväčším holdingom veľryby je American Born Doge. Veľryba drží mince American Born Doge v hodnote 1 830 690 690 USD (1,8 miliardy USD).

Okrem Shiba Inu, Tsunade v súčasnosti drží Tether (USDT) v hodnote 70 596 299 (70,59 milióna USD). Takáto masívna akumulácia Tetheru naznačuje, že veľryba môže v nasledujúcich dňoch alebo týždňoch pokračovať v hromadení Shiba Inu alebo akejkoľvek inej mince.

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Prečítaj si tiež – TOP 5 krypto airdropy, ktoré sledovať v apríli 2022 + návod ako sa ich zúčastniť

Vplyv na cenu SHIB

V čase písania tohto článku sa cena SHIB obchoduje 70 % pod ATH a táto korekcia je dostatočne veľká na to, aby mnohí začali uvažovať nad nákupmi. Cena navyše drží support po celý rok a vyvíja sa bokom. Zdá sa, že Shiba Inu sa nachádza v akumulácii, čo sa čoskoro môže odraziť aj na cene.

Mohlo by ťa zaujímať – Býčí signál pre Ethereum – 1,2 milióna ETH nedávno opustilo burzy

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre