xiaomi_leto_top3

Leto je tu, a keďže vďaka koronavírusu nemôžeme ísť niekde ku moru, bude nám musieť stačiť naša prekrásna krajina. No na potuľky dobrodružstvami by sme nemali zabúdať na gadgety spoločnosti Xiaomi, ktorými toto leto zasypalo trh. Ktoré to sú?

Elektrický kompresor Roidmi

Tentoraz to nebudú veci ako smarti akvárium o ktorom sme dávnejšie písali. Tentoraz je témou leto. A leto plné počasia môže pre vás znamenať aj to, že vytiahnete z pivnice svoj bicykel a pôjdete ho prevetrať. Lepenie alebo náhradnú dušu častokrát berete zo sebou, no na pumpu sa zvykne zabudnúť. Na toto riešenie je tu elektrický kompresor Roidmi od spoločnosti Xiaomi. Vďaka batérii o kapacite 2600mAh dokáže nafúknuť nielen dušu z bicykla, ale aj 6 gúm na auto alebo viac ako 40 futbalových lôpt na jedno nabitie.

Túto skvele vyzerajúcu vecičku si viete zaobstarať za cenu cca 35€ na čínskych stránkach. Verím, že bude onedlho aj global verzia dostupná.

xiaomi_kompresor

Elektronická termoska Life Element

Či na bicykel, alebo len tak na turistiku je fajn mať pri sebe dostatok tekutín. Xiaomi ako výrobca pod značkou Life Element predstavil aj elektronickú termosku. Táto naprvý pohľad štandardná vec v sebe skrýva elektronický ohrev resp. udržanie tepla. Pre zobrazenie teploty má termoska malý displej. Na termosku si môžeš pripevniť menšiu nádobku, ktorá slúži na lúhovanie čajových bylín. Zväčší sa tak o 255mm!!!

Termoska je schopná zohriať studený obsah do 6 minút, no aj bez prihrievania dokáže udržať tekutinu vo vnútri teplú po dobu 24 hodín vďaka štvoritej izolácii a použitej oceli typu 304. Kúpiť ju viete za sumu cca 35€ na čínskych stránkach Youpin, taktiež bude onedlho aj global verzia.

Xiaomi Smart4u ochranná prilba

Pri bicykli ešte ostaneme. Táto smart prilba od spoločnosti Xiaomi s integrovanou batériou 455mAh vydrží svietiť až 36 hodín trvalým svietením. Integrovaný snímač vonkajších svetelných podmienok pri znížení viditeľnosti automaticky rozsvieti svetlo. Rovnako tak obsahuje snímač, ktorý pri vašom zabrzdení rozsvieti zadné LED svetlo na prilbe, ktoré bude signalizovať autám idúcim za vami vaše spomalenie.

Ochranná cykliskická prilba Xiaomi Smart4U Upgraded SH50 má vonkajší plášť vyrobený z kvalitného polykarbonátu s vysokou hustotou. V tele prilby je až 12 prieduchov a samotná prilba je ľahká. Kúpiť ju môžete už za necelých 42€.

Výrobkov a gadgetov od Xiaomi na trhu pribúda ako húb po daždi, mnohé sú len dizajnovými vylepšeniami bežných vecí, ale väčšinou tam niečo smart pribudne a výrobok tak dostáva nový “rozmer” 🙂 

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance