Metaverzové projekty vzbudzujú veľký záujem
Metaverzové projekty vzbudzujú veľký záujem. Zdroj: Shutterstock, MR Neon

Binance

Rok 2021 priniesol do sveta kryptomien úplne nový sektor, ktorý spôsobil obrovský mainstreamový boom. Metaverzové projekty sa stále tešia obrovskej popularite. V tomto článku si predstavíme TOP 5 projektov, ktoré sa určite oplatí sledovať.

Ertha – Explore & Expand

V súčasnosti je Decentraland stále najväčším metaverzovým projektom. No projekt Ertha by ho mohol v budúcnosti zdolať. Ide o jednu z najočakávanejších klasických MMO metaverzových hier. Hráčom ponúka komplexný herný priestor, ktorý je vhodný na vytváranie vlád, ekonomík a spoluprác s ďalšími hráčmi.

V tejto hre sa ľudstvo ocitne na pokraji vyhynutia a hráči majú jediný cieľ – od základov vybudovať nový svet. Budete mať možnosť precestovať zemeguľu, budovať pozemky a prebudovávať kontinenty. Získate jedinečný zážitok, ktorým môžete vaše hranie pozdvihnúť na zárobkovú činnosť.

Wizardia

V tejto hre hráči zbierajú NFT tokeny na hranie rolí. Máte teda možnosť získať titul najlepšieho čarodejníka tým, že svojej postave neustále zlepšujete výbavu a schopnosti. Okrem iného budete mať možnosť zúčastniť sa jedinečných PvP a PvE súbojov.

Investovať do tejto hry môžete prostredníctvom duálneho ekosystému NFT. Zarábať tak môžete v bitkách a taktiež aj predajom vašich NFT. Pasívny príjem je možný prostredníctvom hodlovania NFT tokenov „Genesis“.

Illuvium

Ide o jednu z najočakávanejších RPG blockchainových hier. Hráči sa vydávajú na púť po mimozemskej krajine, kde lovia zaujímavé stvorenia „Illuvials“. K dispozícii je viac ako 100 jedinečných tvorov. Máte tak možnosť zostaviť si jedinečný tím, ktorý vám neskôr pomôže pri strategických bitkách.

Star Atlas

Príbeh sa odohráva v ďalekej budúcnosti, kde sa hráči musia pridať k jednej z troch jedinečných frakcií a následne bojovať o kontrolu nad územím a dôležitými zdrojmi. Hráči budú môcť reálne ovplyvňovať výsledky bitiek a získavať tak reálne odmeny.

Prečítaj si tiež: Platíte kryptomenami? Goldman Sachs vidí budúcnosť platobných systémov v blockchainoch Ripple a Circle

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov. Návod ako kúpiť a obchodovať kryptomeny nájdeš v tomto článku.

Moon Metaverse

Ide o vesmírnu metaverzovú blockchainovú hru, kde môžete zdokonaľovať svoje ekonomické, sociálne a politické schopnosti.

Hráči majú za úlohu vybudovať lunárnu kolóniu. Zrealizovať to môžu tak, že získajú kontrolu nad NFT pozemkami, ktoré následne generujú zisky. Každý z týchto pozemkov poskytuje prístup k jedinečnej hernej ekonomike, kde môžete sledovať celý trh, rozvíjať nehnuteľnosti a komunity. Ak efektívne spravujete vaše pozemky, máte potenciál generovania reálneho príjmu v podobe herných tokenov.

Záver

Aktuálne sa dá s určitosťou povedať, že boom okolo metaverzových hier neskončí. Skôr naopak, blockchainové hry môžu v budúcnosti predstavovať tie najhodnotnejšie projekty v hernom priemysle, preto sa oplatí niektoré z nich sledovať. V tomto článku nájdete len zlomok toho, čo tento sektor ponúka.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre