Bitcoin stagnuje na 47 500 $
Bitcoin stagnuje na 47 500 $. Zdroj: Shutterstock.com/Ken stocker

Bitcoin sa nachádza stále v rastúcom krátkodobom trende a posledný deň stagnuje na úrovni okolo 47 500 $. Zatiaľ sa trend nemení, no môže dôjsť ku krátkodobému spätnému pohybu buď pred dosiahnutím nášho targetu, alebo až na ňom. Dominancia medzitým krátkodobo pokračuje sideway a dlhodobo očakávame pokles.

Ako vidíme na obrázku nižšie, tak cena začala stagnovať a teraz očakávam buď otestovanie 46 000 $ a pokračovanie rastu, alebo cena bude pokračovať v raste už od súčasných hladín. V oboch prípadoch ostávame bullish. Objemy však krátkodobo klesajú a nemusia stačiť na dlhodobý trend.

Bitcoin stagnuje na 47 500
Bitcoin stagnuje na 47 500. Zdroj: TradingView

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov. Návod ako kúpiť a obchodovať kryptomeny nájdeš v tomto článku.

Mohlo by ťa zaujímať – TOP 6 kryptomien, ktoré vám najbližšie obdobie maximalizujú zisk

Bitcoin stagnuje na 47 500 $

Trend, v ktorom sa cena nachádza, vieme určiť iba krátkodobo. Targetom je hladina 51 000 $ a je dosť možné, že po dosiahnutí zóny targetu cena pôjde do krátkodobej korekčnej štruktúry. Ak by však predsa len rast pokračoval bez korekcie, grafy musia zaznamenať nárast bullish objemov.

Supportné hladiny v súčasnosti sledujeme na 46 000 $ a 42 000 $. Z dlhodobého hľadiska cena stále pokračuje sideway medzi 29 000 $ a 69 000 $ a táto štruktúra nemusí byť prekonaná ani súčasným rastúcim trendom. Keď však dôjde k prerazeniu, pôjde o vynikajúci bullish signál. Na to si však musíme počkať.

Prečítaj si tiež – Bitcoin je opäť na vzostupe: Veľryby presúvajú BTC v hodnote 44 miliónov $

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
1 Komentár
najstaršie
najnovšie Najviac hodnotené
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Ggg1
Ggg1
1 mesiac dozadu

Jasne, takze BTC pujde nahoru, nebo dolu, nebo zustane stejny. Diky! 😂