bitlink youtube kanal kryptomeny bitcoin xrp dash
bitlink youtube kanal kryptomeny bitcoin xrp dash

Aj počas nasledujúcich dní nás čakajú dôležité udalosti, hardforky, konferencie a zaujímavé špekulatívne udalosti. V tomto článku vyberáme tie najlepšie. Ktoré kryptomeny sa oplatí sledovať?

Ethereum – London hardfork

Už presne o 7 dní nás čaká veľký Ethereum update, ktorý má výrazne pozmeniť systém poplatkov v sieti a stabilizovať ich hodnotu. Podľa rôznych prieskumov sa majú znížiť priemerne až o 50 %. Je to ďalší z veľkých krokov v zlepšovaní Ethereum siete. Zároveň po dlhom čakaní sa tak konečne dočkáme implementácie EIP-1559. Jedná sa o deflačný prvok. Update na novú sieť prebehne 04.08.2021.

Viac o London hardforku sa môžete dočítať v tomto článku.

KAVA – Testnet Launch tejto kryptomeny

Ďalší zaujímavý update, respektíve testnet budeme môcť sledovať už počas dnešného dňa na kryptomene KAVA. Vývojári kryptomeny zároveň organizujú súťaž o 100 000 USD. Súťaž má slúžiť na to, aby prilákala nových používateľov, aby vyskúšali nový testnet update. Súťaž bude prebiehať tak, že z používateľov, ktorí poskytujú a vytvoria obchodný objem, budú vylosovaní náhodní výhercovia. Kompletný prehľad o súťaži nájdete na tomto odkaze.

Fetch.ai – Týždeň plný fundamentov!

Spozornieť by mali aj držitelia kryptomeny Fetch.ai. Každý hodler, ktorý bude mať ku dňu 03.08.2021 nejaké mince, získa zdarma Airdrop. Airdrop funguje tak, že obvykle za splnenie nejakej úlohy, alebo často aj držania kryptomeny, získate ďalšie kryptomeny zdarma. Tento krát stačí držať iba mince Fetch.ai. Viac info o tejto udalosti nájdete v tomto článku. Fetch.ai okrem toho už zajtra prichádza na nový Mainnet.

StormGain

Prečítaj si aj náš ďalší článok: Analýza ETH, LTC, ADA a DOT – kde sa nachádzajú ďalšie targety?

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Páči sa vám tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdete na našom facebooku. Dajte nám like a dostávajte spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.