Dnes sa pozrieme aká je aktuálna analýza niektorých top highcapových altcoinov. Tie totižto nasledovali Bitcoin v náraste. Mnoho kryptomien však narazilo na rezistenciu a momentálne sa nachádzame v krátkodobom klesajúcom legu.

ETH/USD

Ethereum rešpektovalo rezistentnú zónu na hladine cca 2 350 $. Momentálne sa nachádza v klesajúcom legu a trhová cena je na hladine MA21. Ak udržíme tento indikátor, cena môže pokračovať v náraste. Na druhej strane budeme sledovať najbližšie supportné zóny na hladinách 2 125 $ a point of control na hladine 1 980 $. Z dlhodobého hľadiska sme stále sideway medzi 2 350 $ a 1 700 $.

ETH/USD 4H. Zdroj: TradingView
ETH/USD 4H. Zdroj: TradingView

LTC/USD

Litecoin vystrelil z klesajúceho klínu a pokračuje sideway. Trhová cena aj tu otestovala MA21 a momentálne musíme počkať, či sa jej podarí od indikátora odraziť. V prípade, že nie, tak ďalším supportom bude predošlá rezistencia na hladine cca 118 $. Bullish target sa nachádza na hladine 150 $, čo predstavuje dvojitý vrchol a predošlé dlhodobé lokálne maximum.

LTC/USD 4H. Zdroj: TradingView
LTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

Prečítajte si taktiež analýzu ďalších altcoinov – Analýza BTC, ETH, BNB, TRX – Bitcoin sa vrátil na 40 000 USD – Čo ďalej?

ADA/USD

Cardano sa odrazilo od rezsitencie na hladine 1,34 $. Trhová cena aj v tomto prípade testuje predošlú rezistenciu ako support a zároveň aj MA21. Ďalším supportom je z krátkodobého hľadiska 1,17 $. Najprv sa musí tak ako pri zvyšńych highcapoch cena ustáliť na súčasných cenových hladinách a po vychladnutí môže pokračovať nahor.

StormGain
ADA/USD 4H. Zdroj: TradingView
ADA/USD 4H. Zdroj: TradingView

DOT/USD

Polkadot sa odrazil od rezistencie na hladine blízko point of control 15,58 $. Cena pokračuje dlhodobo sideway a z krátkodobého hľadiska sa nachádza na MA21. Supportná zóna, ku ktorej sa v prípade prerazenia môže cena dostať, je na hladine 12,35$. Naopak bullish target je stanovený na hladine POC 15,60 $ a 17,20 $.

DOT/USD 4H. Zdroj: TradingView
DOT/USD 4H. Zdroj: TradingView

Prečítajte si aj poslednú analýzu BTC – Analýza BTC – cena stúpla o 15% iba za 3 hodiny! Sme na maxime?

Chceš sa naučiť analyzovať grafy? Máme tu pre teba VIP trading room. Nájdeš tu signály, denný update trhu, 200 video návodov a hlavne pomoc od profesionálnych traderov. S nami nezmeškáš žiadnu príležitosť na trhu. Kryptomeny, indexy a forex denne monitorujeme za teba a hľadáme signály, ktoré následne posielame do našej skupiny. >>>Pozrieť ponuku<<<

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Páči sa vám tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdete na našom facebooku. Dajte nám like a dostávajte spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.