Tieto kryptomeny vám zarábajú, kým spíte
Tieto kryptomeny vám zarábajú, kým spíte. Zdroj: Shutterstock, Overearth

Sektor kryptomien vám môže ponúknuť veľmi veľa možností, ako si slušne privyrobiť. V predošlom článku z tejto série sme vám predstavili prvé tri projekty, ktoré vám dokážu počas vášho spánku zarábať. V druhej časti sa spoločne pozrieme na ďalšie zaujímavé kryptomeny, ktoré spĺňajú tento účel.

ICON

Ide o projekt, ktorý v sebe ukrýva veľmi veľký potenciál. Nazývajú ho aj „kórejské Ethereum. Sieť využíva mechanizmus konsenzu Loop Fault Tolerance (LFT) s motivačným systémom. Ide o veľmi podobný princíp, ako v prípade projektu Ark. Hodleri tokenov ICX hlasujú za delegátov, ktorí sú zodpovední za overovanie transakcií a údržbu blockchainu. Prostredníctvom delegáta potom dostanete vašu odmenu za hlasovanie.

COSS.io

Crypto One Stop Solution – ide o tzv. „výmenný token“ a práve takéto tokeny získavajú v poslednej dobe obrovskú popularitu. Každá transakcia vykonaná na burze obsahuje menší poplatok (pohybuje sa to od 0,04 – 0,2 % v závislosti od objemu obchodovania každého jednotlivca), a to pre tvorcu aj prijímateľa ceny. Až polovica týchto poplatkov putuje do decentralizovanej autonómnej organizácie (DAO), ktorá ich na konci týždňa rozdelí medzi držiteľov tokenov COSS. Tieto dividendy sa vyplácajú v príslušných tokenoch, v ktorých bola transakcia vykonaná, t. j. ak bola transakcia na páre ETH/OMG, namiesto COSS by ste dostali výplatu ETH a OMG. Celkom slušný proces zarábania čo myslíte?

Mohlo by ťa zaujímať: 4 tipy miliardárov nováčikom, ktorí sa zaujímajú o kryptomeny – ako správne začať?

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov. Návod ako kúpiť a obchodovať kryptomeny nájdeš v tomto článku.

PIVX

Private Instant Verified Transaction je forkom známeho projektu Dash. Je medzi nimi však jeden zásadný rozdiel. Dash využíva konsenzus Proof-of-work a PIVX zase pracuje na konsenze Proof-of-stake.

V podstate ide o to, že ľudia, ktorí vlastnia najväčšie množstvo mincí a realizujú staking, budú zohrávať najväčšiu úlohu pri zabezpečovaní siete. Ako odmena za zabezpečenie siete sa im vyplatia novo vyrazené mince.

V prípade PIVX existujú dva spôsoby, ako získať pasívny príjem:

  1. Prevádzkovanie uzla Masternode – uzly Masternode poskytujú sieti PIVX ďalšie služby ako bežné uzly. Ako odmenu Masternody získavajú dodatočné odmeny. Na to, aby ste mohli spustiť Masternode, potrebujete minimálne 10 000 PIVX.
  2. Vklad PIVX – Ide o extrémne jednoduchý spôsob, ktorý v podstate nevyžaduje žiadne minimálne požiadavky. Jediné, čo je potrebné urobiť, je vytvoriť si peňaženku PIVX a udržiavať ju v online režime.
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre