Tieto kryptomeny vám zarábajú, kým spíte
Tieto kryptomeny vám zarábajú, kým spíte. Zdroj: Shutterstock, Overearth

Sektor kryptomien so sebou prináša veľmi veľa možností, ako si môžete zarobiť. Málo ľudí však vie, že existujú kryptomeny, ktoré vám zarábajú aj bez nejakej väčšej námahy. V tomto článku si predstavíme 3 kryptomenové projekty, ktoré vám môžu takto zarábať.

Predtým ako začneme, prečítajte si slová Warrena Buffetta – „Ak nenájdete spôsob, ako zarábať peniaze, kým spíte, budete pracovať, kým umriete.“

NEO

NEO využíva mechanizmus konsenzu s názvom „Delegated Byzantine Fault Tolerance“. Tento konsenzus umožňuje používateľom vykonávať určité hlasovanie. Ak teda hodlujete tokeny NEO, môžete hlasovaním vybrať a podporiť tzv. účastníka. Takto skupina bookkeeperov prostredníctvom algoritmu dBFT generuje nové bloky. NEO vám teda v podstate zaručí, že vlastníte „časť blockchainu“. Okrem toho hodlovaním tokenov NEO pasívne získavate GAS, čiže token, ktorý sa používa na transakčné poplatky, inteligentné zmluvy, či hlasovanie v sieti.

Aby ste mohli získavať GAS, stačí vo vašej peňaženke hodlovať NEO. Tento druh zárobku môžete využiť aj na burze Binance.

Prečítaj si tiež: Zakladateľ siete Cardano Charles Hoskinson: „Hard Fork ,Vasil´ prinesie masívne zlepšenie výkonu“

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

VeChain Thor

VeChain Thor zastrešuje dva tokeny:

Prvým je VET. Ten funguje ako inteligentná platobná mena s cieľom umožniť rýchly obeh v rámci ekosystému. Ak hodlujete VET, získavate právo a privilégium na obsadenie a využívanie verejných zdrojov blockchainu. Čím viac VET človek vlastní, tým má viac práv aj prioritu na používanie blockchainu.

THOR Power slúži ako palivo. Po vykonaní určitých operácií sa spaľuje. Čiže napríklad pri prenose tokenov VET, alebo pri vytváraní inteligentných zmlúv.

Blockchain je zabezpečený 4 rôznymi typmi uzlov. Na to, aby ste sa mohli „stať uzlom“, musíte splniť určité minimálne požiadavky. Všetci hodleri tokenov VET tak môžu pasívne zarábať tokeny THOR. Ak je niektorý používateľ zároveň aj uzlom, bude mu vyplatená vyššia časť THOR.

ARK

ARK využíva mechanizmus konsenzu s názvom Delegated Proof-of-Stake. Tento mechanizmus vyžaduje, aby hodleri tokenov ARK hlasovali za delegátov, ktorí sú zodpovední za overovanie transakcií a údržbu blockchainu.

Rovnako ako v prípade predchádzajúcich dvoch kryptomien, aj v prípade ARK je na pasívne zarábanie potrebné vynaložiť len veľmi málo úsilia. Je to veľmi jednoduché. Stačí, ak máte založený učet ARK, na ktorom následne hlasujete za delegátov. Delegát, ktorému odovzdáte hlas, vám následne posiela vašu odmenu.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
1 Komentár
najstaršie
najnovšie Najviac hodnotené
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Michal
Michal
1 mesiac dozadu

Pekný článok. Idem na to mrknúť bližšie.
Tiež by som odporúčal EverGrowCoin (EGC).
Práve sú pred veľkým spustením niekoľkých utilities a rozširujú sa na burzy.
Pravidelne mi zarába ich tokenomika pekné BUSD aj keď spím 😉