Altcoiny, ktoré môžu v novembri vyrásť
Altcoiny, ktoré môžu v novembri vyrásť. Zdroj: Shutterstock.com/Wit Olszewski

Trh s kryptomenami sa môže v najbližšom období dočkať výraznejšieho záujmu zo strany kupcov. V tomto článku sa pozrieme na altcoiny, ktoré vzbudzujú najväčší záujem investorov.

Altcoiny na november

Populárny obchodník a analytik Michaël van de Poppe očakáva počas novembra prelomenie korekcie a začiatok výraznejšieho rastu, a to hlavne pre vybrané altcoiny, ktoré si predstavíme v tomto článku.

Altcoiny môžu zažiť najväčší rast. Vyzerá to v celku dobre, a to naprieč všetkými trhmi,“ uviedol Poppe. Ktoré altcoiny majú podľa neho najväčší potenciál?

Binance Coin (BNB)

Natívny token najväčšej kryptomenovej burzy Binance je považovaný za bezpečnú investíciu. Okrem pozitívnych fundamentov má token BNB podľa obchodníka Michaëla van de Poppeho aj sľubný stav v prípade technickej analýzy. BNB by tak mohlo v novembri pokračovať v rastúcom trende. Za posledný týždeň narástlo až 15 %.

Mask Network (MASK)

Natívny token MASK dokázal za posledných 24 hodín získať viac ako 12 % profit. Poppe očakáva, že by sa cena mohla dostať až na 5,5 dolára. Jeho predpoveď sa tak opäť opiera o technickú analýzu, ktorá má indikovať cenový rast.

Prečítaj si tiež: Miliardár Jeffrey Gundlach: FED čoskoro prestane zvyšovať sadzby, recesia je však vysoko pravdepodobná

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Dogecoin (DOGE)

Token DOGE patrí v poslednom období ku kryptomenám s najvýraznejším úspechom. Vďačí tomu Elonovi Muskovi, ktorý kúpil Twitter. Michaël van de Poppe upozornil investorov, aby boli trpezliví v prípade tohto coinu.

V prípade tokenu DOGE môžeme podľa jeho slov očakávať ešte výraznejší rast ako v predošlom období. Za posledných 7 dní sa DOGE vyšplhal nahor o viac ako 23 %.

Polygon (MATIC)

Ekosystém Polygon spravuje token MATIC. Ten sa počas minulého týždňa opätovne dostal na úroveň 1 doláru. Podľa Poppeho je však cieľom hranica 1,30 doláru. Opäť sa jeho predpoveď opiera najmä o technickú analýzu. V prípade tokenu MATIC však môžeme hovoriť aj o pozitívnych fundamentoch.

O jednom z nich sme vás pred nedávnom informovali v našom článku, ktorý si môžete prečítať tu: Obrovský míľnik pre kryptomeny! Banka JPMorgan búra svojím najnovším počinom predsudky

Chainlink (LINK)

Van de Poppe očakáva najväčší prielom v prípade tokenu LINK, ktorý by mohol dosiahnuť hranicu 11 dolárov. V čase písania tohto článku sa obchodoval na úrovni 8,7 doláru, čo predstavuje zisk viac ako 20 % za posledných 7 dní. Aj v prípade tohto tokenu môžeme hovoriť o pozitívnych fundamentoch.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance