Demy Games projekt
Demy Games projekt. Zdroj: Shutterstock.com/thinkhubstudio

V článku sa pozrieme na nedávno vydanú metaverzovú kryptomenu, ktorá dosiahla zhodnotenie viac ako 618 %. Táto kryptomena sa volá Demy Games (DEMY).

Demy Games narástol o 600 %

Demy Games bol spustený 5. mája 2022 a ide o metaverzovú mincu. Taktiež poskytuje decentralizované zarábanie, ktorého cieľom je zvýšiť povedomie investorov, ktorí sa zaujímajú o svet blockchainu. Platforma bude obsahovať niekoľko vzdelávacích hier, z ktorých každá sa zameriava na poskytovanie tutoriálov blockchainu. Pomáha tak šíriť povedomie o najnovších kryptomenových konceptoch, nápadoch a termínoch používaných v tomto odvetví.

Okrem toho budú Demy Games obsahovať NFT karty, s ktorými možno získať výhody v hre a obchodovať s nimi na sekundárnych trhoch. Karty NFT zahŕňajú schopnosti, ako je čas navyše na poskytnutie správnych odpovedí. Alebo dokonca bonus, ktorý znásobuje potenciál zárobku používateľa, a aj karty, ktoré poskytujú správne odpovede na otázky.

V neposlednom rade budú hry Demy Games obsahovať viacúrovňový systém stakingu, v ktorom budú môcť používatelia stakovať svoje tokeny DEMY, aby získali ďalšie odmeny.

Podľa roadmapy bude vydanie plnej verzie hier s otázkami v Q2 2022, čo znamená, že je potrebné túto kryptomenu v blízkom období sledovať.

Celkovo má projekt solídnu myšlienku. Gamifikácia vzdelávacieho procesu je skvelý spôsob, ako rozšíriť povedomie o blockchaine, NFT, metaverze a krypto-technológiách a zapojiť do tohto sektora viac používateľov.

Tokenomika demy games
Tokenomika Demy Games. Zdroj: Nulltx.com

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Mohlo by ťa zaujímať: Bitcoinové fondy zaznamenali najväčší jednotýždňový odliv od júna 2021

Dva varovné signály pre Demy Games

Graf najväčších držiteľov na BscScan ukazuje, že najvyššia adresa s najväčším počtom tokenov obsahuje viac ako 90 % ponuky. To určite nie je pozitívna správa.

DEMY top holderi
DEMY top holderi. Zdroj: BscScan

Či už distribúcia prebehla, nie je jasné. Jedna adresa s takou zásobou je veľmi znepokojujúca, pretože to znamená, že môže kedykoľvek zraziť cenu nadol.

Okrem toho, pri pohľade na Poocoin.app, súčasná likvidita tohto projektu je iba 149 BNB.

DEMY/BNB
DEMY/BNB. Zdroj: Poocoin.app

Demy Games musia mať oveľa väčšiu likviditu, aby mohli dosiahnuť výrazný rast. Aj keď je myšlienka Demy Games zaujímavá, existuje jediná adresa, ktorá drží viac ako 90 % ponuky. Navyše, na trhu je extrémne nízka likvidita, čo znamená, že investori by mali byť pri tomto projekte opatrní.

Prečítaj si tiež: Meta (Facebook) predstavila plány vlastnej kryptomeny. O čo ide?