Altcoin vystrelil po podpore Coinbase
Altcoin vystrelil po podpore Coinbase. Zdroj: Shutterstock.com/nathapolHPS

Altcoin, ktorý prekvapivo získal podporu najväčšej americkej kryptomenovej burzy Coinbase, dokázal za pomerne krátky čas vystreliť o viac ako 240 %.

Altcoin, ktorý podporí Coinbase

Projekt Marinade, ktorý je založený na blockchaine Solana, prežil v poslednom období obdivuhodný úspech, za ktorý môže vďačiť americkej kryptomenovej burze Coinbase. Tento altcoin dokázal vzrásť až o 244 %.

Burza Coinbase pred pár dňami uviedla, že zaradí do svojho katalógu podporovaných kryptomien altcoiny s nízkou kapitalizáciou. Takýmto projektom je aj altcoin Marinade s tokenom MNDE a Marinade Staked SOL s tokenom mSOL.

Prečítaj si tiež: Dosiahne Bitcoin 3-násobok ceny do mája 2024? Investor James Mullarney je tom presvedčený!

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Dva spomenuté projekty patria do kategórie experimentálnych aktív, ktoré burza označuje za rizikovejšie kryptomeny s nízkym objemom obchodov.

Marinade a Marinade Staked SOL sú najnovšími projektami v aplikáciách Coinbase pre iOS a Android. Zákazníci môžu tieto altcoiny nakupovať, predávať a konvertovať,“ uvádza sa v príspevku burzy Coinbase.

MNDE/USDT
MNDE/USDT 15m TF. Zdroj: TradingView

MNDE je správcovský token stakingového protokolu Marinade Finance, ktorého úlohou je podporovať decentralizáciu ekosystému Solana. V čase písania tohto článku sa cena tokenov pohybovala na úrovni 0,26 dolára. V prípade tokenu SOL ide o cenu 33 dolárov. V prípade masívnejšej podpory zo strany americkej burzy môžeme do budúcnosti očakávať ďalší nárast tokenu MNDE.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance