NFT je aktuálne medzi kryptomenami nepochybne téma číslo 1. Sme svedkami doby, kedy sa aj obyčajné tweety predávajú za milióny dolárov a každý chce na tomto trende zbohatnúť. Vznikajú aj rôzne hry, ktoré využívajú práve NFT na rôzne herné výhody. Dnes sa pozrieme na hru a token My Neighbor Alice (ALICE). Poďme na to.

Hra My Neighbor Alice

My Neighbor Alice je multipayer hra, kde si hráči môžu stavať, kupovať a vlastniť svoje vlastné virtuálne ostrovy. To popri tom zahŕňa zbieranie predmetov a stavba rôznych budov, aby si mohli prispôsobiť svoje vlastné ostrovy a pochváliť sa tak svojim priateľom.

Mohlo by vás zaujímať: EGLD po 1000% raste zažíva útlm, fundamentálne je na tom však veľmi dobre! Príde útok na ATH?

Na rozdiel od moderných online hier, ktoré majú centrálny server, sú blockchainové hry ako My Neighbor Alice distribuované medzi hráčov v sieti. Vlastníctvo ostrova v tejto hre sa prepisuje do NFT tokenov, ktoré sa dajú predať na konkrétnych trhoviskách na internete.

Existujú však aj jedinečné NFT, ktoré zodpovedajú aj zberateľským predmetom v hre, ako napríklad nábytok, budovy a zvieratá, pomocou ktorých si môžete svoj ostrov prispôsobiť a zveľadiť. 

Tokeny ALICE

ALICE tokeny zatiaľ nie je možné nikde kúpiť, a pokiaľ vám niekto hovorí, že áno – jedná sa o podvod. ALICE tokeny bude možné obchodovať najskôr na Binance a to 15.3. o 7 ráno nášho času. V tomto čase ich Binance pridá na svoju burzu a budete ich môcť obchodovať.

Celsius Wallet: Získavajte odmeny za držanie BTC, ETH, USDT a mnohých iných bez rizika (+BONUS 70 USD)

Ako ich teda môžete získať? Binance včera spustila 30 dňovú farming dobu, počas ktorej si môžete predfarmiť ALICE tokeny. Na výber máte z troch poolov – BNB pool, kde je uložených 70% všetkých ALICE tokenov ako odmena, následne BUSD pool, kde je pridelená odmena 20% tokenov ALICE a nakoniec CHR pool, kde je alokovaných 10% odmien ALICE.

Tu musím zdôrazniť môj vlastný postreh, že pomer množstva staknutých mincí k množstvu odmien je najhorší v BNB poole, zatiaľ čo v CHR poole získate približne 10-15x viac odmien v porovnaní s BNB ak berieme do úvahy rovnakú hodnotu vkladu. BUSD pool je niekde v strede. Zrejme aj tento fakt spôsobil, že CHR token za posledné 3 dni stúpol o viac ako 400% a stále rastie! V čase písania tohto článku vystrelil takmer na 0,35 USD.

Kompletné detaily o farmingu tokenov ALICE na Binance nájdete na tomto odkaze.

Sú tokeny ALICE dobrou investíciou?

Túto otázku ste si zrejme položili už počas čítania prvých riadkov tohto článku, tak si to poďme rozobrať. Množstvo altcoinov nám tu aktuálne strieľa ako popcorn, a hoci najväčší tohtoročný boom altcoinov jemne utíchol, opäť viaceré altcoiny začínajú prudko rásť behom pár dní.

Mohlo by vás zaujímať: Táto kryptomena je skrytý poklad a malo by ju obsahovať každé krypto portfólio!

Dôležitým faktorom bude samotná hra My Neighbor Alice a to, aká masívna adopcia od ľudí sa jej dostane. Pokiaľ bude veľká záujem o túto hru, prirodzene bude záujem o herné NTF a tým pádom stúpne aj hodnota ALICE tokenov.

Aktuálny NFT boom tiež prilieva olej do ohňa, čiže šanca, že ALICE tokeny porastú minimálne počas tohto boomu je dosť reálna. Netreba tiež zabúdať fakt, že celý tento projekt je zastrešovaný burzou Binance, čo mu dodáva kredit a dôveryhodnosť, pretože aktuálne veľký podiel nových projektov sú len čisté podvody, hlavne na decentralizovaných zmenárňach.

Maiar Wallet – Unikátna krypto peňaženka, ktorá vám umožní prevody cez telefónne číslo! (+BONUS 10 USD v prípade nákupu EGLD cez peňaženku) 

Ja osobne zrejme to čo predfarmím na nejakú dobu podržím a nebudem predávať hneď po zalistovaní na ALICE na trh, čas ukáže, či to bolo správne rozhodnutie. A čo vy? Farmíte? Chystáte sa zahrať si túto hru, prípadne nakúpiť nejaké NFT? Dajte vedieť v komentároch.

Neriskujte, prenechajte obchodovanie robotom

Pokiaľ si netrúfate na obchodovanie, máte k dispozícii alternatívu v podobe automatických trading botov, ktorí obchodujú za vás. Len si jednoducho nastavíte v šablóne hodnoty a hotovo – odteraz už všetko za vás vykonáva bot a vy len sledujete zisky. Pripravili sme pre vás 2 články, v ktorých sa dozviete akú investičnú stratégiu využíva robot, ako si takéhoto robota môžete nastaviť a taktiež uvidíte aj reálnu štatistiku týchto robotov, aby ste mali lepší prehľad.

Prvý článok: Úspešná investičná stratégia DCA – nechajte robotov obchodovať za vás!

Druhý článok: RECENZIA+NÁVOD – Pozrite sa, ako jednoducho nastaviť trading bota + štatistika ziskov

BONUS: Stály profit bez ohľadu na cenu? Pri nastavení SHORT+LONG robota na jednom páre áno!