Adidas vstupuje do sveta kryptomien
Adidas vstupuje do sveta kryptomien. Zdroj: Shutterstock, Tada Images

Ďalšia významná spolupráca zo sveta kryptomien je na svete. Svetový gigant športového oblečenia, firma Adidas, uzatvára partnerstvo s populárnou kryptoburzou Coinbase a projektom zo metaverzového sektora, Sandbox.

Adidas vstupuje do sveta kryptomien

Predstavitelia značky zatiaľ nezverejnili podrobnejšie informácie o novom partnerstve, no môžeme ho považovať za oficiálny vstup tohto giganta do sveta kryptomien. Podľa najnovšieho príspevku na twitteri Adidas Originals, nič nie je jasné. Čoraz viac sa však začína hovoriť o tzv. „metaverzovej kolekcii oblečenia“.

Kryptomenová burza Coinbase sa aktuálne plne zameriava na sektor NFT. Práve preto je vysoko pravdepodobné, že spoločnosť Adidas odštartuje svoju vlastnú prémiovú kolekciu alebo rôzne zberateľské predmety. V médiách sa objavili aj správy, že Coinbase môže spoločnosti výrazne dopomôcť v integrácii platieb kryptomenami.

Mohlo by ťa zaujímať: El Salvádor vs celý svet? – Medzinárodný menový fond opätovne varuje prvú „bitcoinovú krajinu“

Si začínajúci alebo stredne pokročilý obchodník? V našej komunite traderov ti obchodovanie na burze pôjde ľahšie. V skupine nájdeš analýzy, denný update trhu, signály a, samozrejme, kompletné video návody od základov až po profesionálne obchodné systémy. Iba do konca tohto mesiaca v Black Friday 50 % zľave. 

»»»Chcem objednať členstvo v zľave!«««

Spolupráca so spoločnosťou Sandbox

Najnovší tweet projektu Sandbox predstavuje virtuálny priestor Adidas Originals, ktorý si vyžiadal investíciu približne 1,7 milióna dolárov.

V každom prípade, firma Adidas nie je prvou značkou oblečenia, ktorá štartuje svoje metaverzum. Pred pár dňami urobila tento krok aj značka Nike, ktorá spustila svoj vlastný virtuálny branding s názvom NIKELAND.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre