Kryptomenová burza Binance
Kryptomenová burza Binance. Zdroj: Shutterstock, salarko

Burza Binance po regulačnom zásahu zatiaľ na dobu neurčitú ukončila podporu SEPA platieb. Stále je tu však možnosť využiť spôsob platby vkladov a výberov cez AdvCash. A to dokonca s 0 % poplatkom. Ako teda urobiť na Binance vklad týmto spôsobom?

AdvCash je veľmi podobná službe Paypal. Stačí si u tejto internetovej peňaženky zriadiť účet, napojiť naň bankový účet a robiť vklady a výbery bez obmedzenia. V prípade vkladov je dokonca AdvCash bez poplatkov a pri výbere je to minimálne 5 EUR + 0,5 % poplatok. Poďme sa pozrieť, ako zrealizovať vklad, prípadne výber na tejto burze.

Ako urobiť na Binance vklad?

V hornej sekcii prejdeme na Buy Crypto a vyberieme Card Deposit. Pred samotným úkonom je potrebné mať už založený účet na tejto internetovej peňaženke. Návod na AdvCash nájdeš na tomto odkaze: Ako vytvorit’ digitálnu peňaženku? – ADVCash [TUTORIÁL]

Binance Advcash prvý vklad
Binance Advcash prvý vklad, zdroj: binance.com

Dostaneme sa do rozhrania, kde máme na výber platobnú kartu a vklad cez Advcash. Cez Advcash je tradične poplatok 0 %. Cez SEPA platbu si účtujú 1 euro, čo je tradičné pri tomto spôsobe platby pre banku.

Advcash nákup na Binance, zdroj: binance.com

Vyberiem fiat menu a spôsob platby, v tomto prípade Advcash a klikneme na Continue.

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Binance vklad cez Advcash
Binance vklad cez Advcash, zdroj: binance.com

Teraz budeme presmerovaný na web Advcash, kde si platbu iba spárujeme s naším účtom a odošleme prostriedky na Binance účet.

Advcash presmerovanie z burzy Binance
Advcash presmerovanie z burzy Binance, zdroj: binance.com

Prihlásime sa na účet. Zvolíme požadovanú sumu a potvrdíme platbu.

Platba cez Advcash
Platba cez Advcash, zdroj: binance.com

Kliknutím na Proceed by mala byť celá platba hotová, stačí už iba ísť na mail a potvrdiť celú transakciu. Môžeme sa vrátiť naspäť na burzu Binance a pozrieť sa, či nám fiat mena prišla na účet. Keď áno, môžeme urobiť prvý nákup kryptomien, prípadne použiť inú službu burzy Binance. Návod ako používať burzu nájdeš tu: Binance recenzia – Návod, skúsenosti, poplatky a futures obchodovanie | 2021

Ako urobiť výber?

Výber cez SEPA platbu je aj na burze pomerne jednoduchý. Jediné, čo treba mať, je znovu Advcash peňaženku. Na úvod musíme ísť do sekcie Wallet a vybrať menu, ktorú chceme poslať na náš Advcash účet (neskôr rovno na bankový účet). V peňaženke klikneme na možnosť Withdraw (vybrať).

Binance vyber peňazí
Binance vyber peňazí, zdroj: binance.com

Posledný krok je už iba v sekcii Výber, kde si môžeme vybrať našu fiat menu, zvoliť spôsob platby, teda Advcash, a zadať náš Advcash mail, kde nám burza pošle prostriedky. Peniaze nám prídu na Advcash účet, odkiaľ si ich už môžeme priamo vybrať na bankový účet.

Binance vyber peňazí cez Advcash
Binance vyber peňazí cez Advcash, zdroj: binance.com

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre