BTC Square Zdroj: Shutterstock.com/Sergei Elagin
BTC Square Zdroj: Shutterstock.com/Sergei Elagin

Generálny riaditeľ Square Jack Dorsey uviedol, že najnovšou výzvou BTC platformy bude rozvoj decentralizovanej burzy. V piatkovom tweete Dorsey uviedol, že projekt ponesie názov TBD a aktivity budú zamerané na vybudovanie decentralizovanej burzy na Bitcoin.

Podľa vedúceho projektu Mika Brocka, si Square kladie za cieľ „uľahčiť financovanie  kdekoľvek na svete prostredníctvom vybudovania tejto decentralizovanej bitcoinovej platformy.”

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Prečítaj si taktiež – NFT láme rekordy – 900 miliónový predaj za jediný mesiac

Akú predstavu má Square o DEXe?

,,Naša predstava o DEXe je platforma, s ktorou sa môže integrovať akákoľvek peňaženka alebo služba,” povedal Brock. Dodal, že zmenáreň bude v súlade s nariadeniami súvisiacimi s bojom proti praniu špinavých peňazí a s Know Your Customer (KYC) laws.

StormGain

Dorsey v júli oznámil, že Square vyvíja neväzobné a decentralizované finančné služby, ktorých hlavným cieľom je Bitcoin.

Mohlo by ťa zaujímať – Analýza BTC – aký je najviac medvedí scenár súčasnej korekcie?

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Páči sa vám tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdete na našom facebooku. Dajte nám like a dostávajte spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.