Spustená burza XCOEX chce obsadiť mass market

BITmarkets BITmarkets

Aktuálnou udalosťou dnešných dní je spustenie burzy XCOEX. Táto burza si dáva za úlohu prilákať nových zákazníkov a to najmä tých, ktorí sa chcú stať takzvanými ”HODLermi”.  Burza je však zameraná nielen na nováčikov, ale aj na skúsených kryptonadšencov. Spoločnosť XCOEX plánuje svojím jednoduchým užívateľským prostredím získať čo najväčší počet užívateľov a dosiahnuť tak významnú pozíciu na trhu.

Disclaimer: Tento článok sponzorovala spoločnosť XCOEX

XCOEX – užívateľsky jednoduchá burza, ktorá je určená masám

Jednoduchá, bezpečná s individuálnym prístupom ku každému užívateľovi, taká je burza XCOEX. Hlavným znakom burzy je najmä jej jednoduchosť. V praxi to znamená, že aj úplne nový záujemca o kúpu kryptomien si bez akýchkoľvek predošlých skúsenosti jednoducho zakúpi, napríklad svoj prvý Bitcoin.

Registrácia na XCOEX je veľmi jednoduchá a zaberie len pár sekúnd. Všetko čo k nej potrebujete je zadať emailovú adresu a svoje heslo. Následne si môže užívateľ okamžite, v reálnom čase, zakúpiť požadovaný objem jednej z ponúkaných kryptomien. Aktuálne sú v ponuke tieto kryptomeny: Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ripple a Litecoin.

Po verifikácii identity užívateľa v zmysle KYC, ktorá nezaberie viac ako 5 minút, môže užívateľ previesť prostriedky na svoje burzové konto. Prevod môžete vykonať dvoma spôsobmi. Štandardným bankovým prevodom, pričom poplatok za prevod je 1 % z prevedenej sumy alebo pomocou kariet VISA a Mastercard. V prípade prevodu prostriedkov pomocou týchto kariet je účtovaný poplatok vo výške 2,99 % pri vklade a 1,2 % pri výbere prostriedkov späť na bankový účet.

XCOEX – burza pre každého

Ako už viete z úvodu článku, burza chce byť ústretovou, ako voči nováčikom, tak i voči skúseným užívateľom. Cestou k tomuto cieľu je aj vysoký štandard bezpečnosti, ktorú zaručuje povinné dvojfaktorové overovanie pri prihlásení. Bezpečnosť je zabezpečovaná aj pomocou tretej strany, ktorá zabezpečuje úložisko s prostriedkami, uloženými na cold wallet peňaženkách.

XCOEX sústreďuje všetky potrebné riešenia v jednom

Pre XCOEX burzu je primárne zabezpečovať všetky potreby súvisiace s kryptomenami v jednom balíčku. Preto burza ponúka kúpu kryptomien, ich predaj a uchovávanie na jednom mieste prostredníctvom peňaženky, ktorá je zdarma dostupná pre všetkých užívateľov. Služby tejto burzy môžu užívatelia jednoducho využívať prostredníctvom ich počítača, či smartfónu. Pre užívateľov mobilných platforiem iOS a Android je aplikácia dostupná na App Store i Google Play.

„Pokiaľ ide o kryptomeny a digitálne obchodovanie, zložitosť nástrojov je jedným z hlavných problémov pre nováčikov, ktorí sústreďujú svoje úsilie na pochopenie fungovania trhov. To je dôvod, prečo sme vytvorili XCOEX – najjednoduchšiu burzovú platformu pre všetkých, ktorá ponúka všetko, čo od nej môže moderný užívateľ vyžadovať. Pretože jednoduchosť pre nás znamená nový trend v oblasti kryptomien. ”

XCOEX COO Alex Altgauzen

XCOEX podpora

XCOEX doposiaľ vybudovala silnú komunitu, ktorá neustále rastie.  Vďaka online správcom chatu je vždy k dispozícii všetko potrebné poradenstvo. Online podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, pričom burza zaručuje odozvu operátora podpory najneskôr do piatich minút. V blízkej dobe burza plánuje aj spustenie online podpory prostredníctvom Telegramu.

Burza XCOEX taktiež spustila affiliate program, ktorý ponúka najlepšie konverzné ceny a zároveň umožňuje partnerom profitovať zo zvyšovania povedomia o značke XCOEX.  Technológie spoločnosti poskytujú partnerským spoločnostiam prvotriedny systém monitorovania využitia registrácií prostredníctvom odporúčaní, počty kliknutí a celkového objemu prevádzky vďaka odporúčaniam zo strany partnerov. V prípade, ak máte záujem o spoluprácu s burzou XCOEX, pošlite e-mail na adresu [email protected].

XCOEX: Medzinárodný tím pozostávajúci z matematikov, profesionálnych obchodníkov, programátorov a UX a UI dizajnových expertov. Tím XCOEX neustále pracuje na nových riešeniach, takže užívatelia sú neustále obklopení novými ohromujúcimi užívateľskými skúsenosťami. Burza XCOEX poskytuje rýchle a bezpečné produkty na najvyššej úrovni. Kontakt pre médiá: Anna Menshenina alebo navštívte webovú stránku burzy tu.

Čo čítať ďalej?

https://kryptomagazin.sk/navod-jednoducha-obchodna-strategia-pre-zaciatocnikov-pri-ktorej-nemozete-prerobit/

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.