Samsung Galaxy S10 bude podporovať Binance Coin

BITmarkets BITmarkets

Spoločnosť Samsung oznámila na včerajšej tlačovej konferencii podporu pre Binance Coin (BNB) vo svojej peňaženke implementovanej v najnovšom modeli Galaxy S10.

Podľa oznámenia teda bude Binance Coin podporovaný spolu s ďalšími 16 kryptomenami a s ERC 20 tokenmi. Medzi už ohlásenými kryptomenami nechýba Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash a mnohé iné. Táto správa môže posilniť postavenie BNB na trhu a jeho ďalšiu adopciu.

Za posledných niekoľko mesiacov sa BNB dokázalo prepracovať so svojou kapitalizáciou medzi TOP 10 kryptomien. Aktuálne sa nachádza na 8. mieste pred Stellarom s celkovou kapitalizáciou 2,6 miliardy dolárov.

Aktuálne je kryptopeňaženka Samsung Galaxy S10 dostupná len pre používateľov v Spojených štátoch, Kanade a v Južnej Kórei. Tento stav sa však čoskoro zmení a peňaženka sa postupne dočká rozšírenia do ďalších štátov.

Aktuálnu trhovú cenu BNB si môžete skontrolovať tu.

Ďalšie aktuálne správy:

[SPRÁVY] Kryptopeňaženka Samsungu Galaxy S10 bola hacknutá • Ripple spustí prvý Fiat ILP konektor • Sú Bitcoin transakcie predražené?

Zdroj: cryptonews.com

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.