SPRÁVY Skvelý piatok pre Bitcoin! Dosiahne do nedele $20 000 ? Poďte zahlasovať

2

18 834 $ – toto je nové tohtoročné cenové maximum Bitcoinu. Táto kryptomena dnes opäť rastie a po včerajšej korekcii na 17 400 $ je opäť hore! Volatilita na trhu dosahuje rekordne úrovne. Pohyby o viac než 100 $ sú prakticky na dennom poriadku a okrem Bitcoinu dnes raketovo rastú aj altcoiny.

1h BTC/USD - Bitstamp
1h BTC/USD – Bitstamp

Altcoiny dnes opäť rastú

Ethereum dnes po 2,5 rokoch prekonalo magickú hranicu 500 $, XRP je na ročnom maxime 32 centov a Polkadot prekvapil 12,5% rastom na 5,35 $. Na našom webe sme sa vás opýtali, ako to vidíte s altcoinami a hlavne s Ethereom. Myslíte si, že v roku 2021 spraví väčší zisk ako Bitcoin?

Čítajte ďalej: Ethereum prekonalo 500 $ – Je v bullrune lepšia investícia ako Bitcoin?

Čo si myslíte vy? Je Ethereum lepšia investícia, alebo veríte radšej Bitcoinu

View Results

Loading ... Loading ...

Záujem o Bitcoin 3,5x vyšší ako v roku 2017

HYPE na trhu s kryptomenami je naozaj obrovský a máme všetky dôvody domnievať sa, že ešte bude rásť. Senior marketing manažér spoločnosti eToro dnes na svojom Twitteri polemizoval o tom, prečo Google Trends hlási relatívne malý záujem o Bitcoin, keď data provider SEMrush v novembri 2020 zaznamenal o 356% väčší dopyt po informáciách o kryptomenách, ako počas najväčšieho HYPU v roku 2017.

Zistite viac: Záujem o Bitcoin je teraz oveľa väčší, než bol v roku 2017 – Google to však neukazuje

Masmédiá šíria FUD o Bitcoine, zlá reklama však neexistuje

O Hype sa v tomto cykle opäť postarajú aj masmédiá. Tie majú tendenciu celú situáciu na trhu s kryptomenami zjednodušovať a často sa uchyľujú k jednoduchým argumentom či komentárom. Týmto spôsobom dnes o neuveriteľných výkonoch Bitcoinu z posledných týždňov informovali portály FOX Business a The Financial Times. FOX označil Bitcoin za pyramídu a tvrdí, že nemá žiadnu skutočnú hodnotu.

Viac v článku: Americké masmédiá spustili koordinovaný útok proti Bitcoinu! Vytiahli zase tie isté argumenty

Zato v Číne si novinári splnili svoju úlohu na výbornú. Čínska vládna televízia CCTV sa tiež rozhodla informovať o Bitcoine, vzala to však z úplne iného konca.

Kapitalizácia Bitcoinu už dosiahla historické maximum

Cena Bitcoinu síce ešte nedosiahla historické maximum, väčšina metrík tam však už je. Platí to aj o kapitalizácii, ktorá sa momentálne pohybuje o 15 miliárd vyššie, ako v roku 2017.

Chcete vedieť, ako je to možné? Prečítajte si náš článok: Kapitalizácia Bitcoinu už dosiahla historické maximum! Takže teraz ideme dole?

Kapitalizácia už vytvorila nové ATH, cena však zatiaľ nie. Nechýba však veľa! Iba tisíc eur a zopár drobných. Myslíte, že to Bitcoin stihne cez víkend? Zahlasujte v našej ankete. Výsledkyy sú zatiaľ neuveriteľkne tesné.

Dosiahneme do konca týždňa historické maximum 20 000 $?

View Results

Loading ... Loading ...

Čo sa stane, až Bitcoin dosiahne nové ATH?

A na záver jednoznačne odporúčame prečítať si blogpost od Adama Kracíka. Ako vníma Bitcoin a čo sa podľa neho stane, až dosiahne historické cenové maximum? Rok 2021 bude na trhu s kryptomenami legendárny! Treba sa na to poriadne pripraviť:

EXPERT blog: Čo sa stane, až Bitcoin dosiahne ATH? Takto sa zmení svet v roku 2021

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
samo

samo, napis uz aj nieco o shitcoine XRP a jeho rally…keby trh nebol ovladany ale naozaj slobodny, tak XRP roztrha toho dinosaura na franforce…