Satoshi Bitcoin Peter Thiel
Satoshi Bitcoin Peter Thiel, zdroj:www.shutterstock.com/LukasGojda

Miliardár Peter Thiel je spoluzakladateľom spoločností Paypal. Vyjadril sa na tému Bitcoin a na mysterióznu postavu Satoshiho Nakamota.

V dobe, kedy sa Bitcoin pohyboval nad svojím all time high, sa Thiel vyjadril, že Bitcoiny by sa mali len kupovať a sám má pocit, že do nich investoval málo.

Môže ťa zaujímať: Robert Kiyosaki vidí veľmi perspektívnu budúcnosť Bitcoinu. Sám bude investovať naďalej!

Peter Thiel zdieľa zaujímavý príbeh

Peter Thiel sa tiež pochválil o skorom stretnutí so zakladateľmi zaniknutej spoločnosti E-Gold Ltd. Thiel sa podelil s príbehom, kde sa vraj stretol s tvorcom Bitcoinu.

“Mám jednú teóriu o Satoshiho identite. Satoshi bol na rovnakej pláži na ostrove Anguilla, kde som sa nachádzal aj ja. Stretol som ho na Anguille vo februári v roku 2000. Diskutovali sme o revolúcii proti centrálnym bankám. Plánovali sme prepojiť Paypal s E-Gold a poraziť takto všetky centrálne banky,” tvrdí miliardár.

Thiel ďalej tvrdí, že okrem Satoshiho tam bolo ešte okolo 200 ľudí. Bitcoin bol odpoveďou na E-Gold a Satoshi prišiel na to, že človek môže ostať anonymný a nemusí mať verejnú spoločnosť. Všetky spoločnosti, či väčšie či menšie, boli príliš prepojené s vládou.“

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Čo hovorí na Bitcoin – dielo jeho starého známeho?

To, že teraz vidíme rast ceny Bitcoinu a iných kryptomien, je jasným ukazovateľom toho, že súčasný politický a ekonomický systém je zoslabnutý.

“Nehovorím, že by ste mali dať všetky svoje peniaze do Bitcoinu teraz, keď už stojí viac ako 60 000 dolárov. Skutočnosťou ale je to, že samotná cena 60 000 dolárov nám už toho hovorí veľa. Je to to najčestnejšie, čo tu máme. Súčasný politický a ekonomický režim si môže baliť kufre,” dodal Thiel.

Čítaj ďalej: Trh kryptomien s novým ATH – celková trhová kapitalizácia dosiahla 2,6 bilióna dolárov

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre