Dogecoin
Dogecoin. Zdroj: Shutterstock, Igor Faun

Spoluzakladateľ psej kryptomeny Dogecoin, Billy Markus, sa na svojom twitteri dosť kriticky vyjadril k hypu, ktorý obklopuje niektoré kryptomeny. Hodnotí to ako nástroj na rýchle zbohatnutie, čo nie je podľa neho správne.

Mohlo by ťa zaujímať: Petícia komunity Shiba Inu sa blíži k 500 000 podpisom – RobinHood však stále čaká

Billy Markus dostal podporu od Muska

Podľa zakladateľa DOGE je hype okolo niektorých projektov čisto krátkodobou záležitosťou pre rýchle zbohatnutie. A tento proces sa neustále opakuje dokola. Ale podstatou nie je rýchly profit. Ak chcete vlastniť digitálne aktívum, ktoré má mať v budúcnosti vyššiu hodnotu, logicky musí počas držania nadobudnúť pridanú hodnotu. Do príspevku sa okamžite zapojil aj šéf Tesly, Elon Musk.

Kryptomenová komunita považuje práve Elona Muska za jednu z najaktívnejších osobností, ktoré sa podieľajú na hype kryptomien a najviac projektu DOGE. Musk dokonca v minulosti čelil aj trestnému stíhaniu, pre podozrenia z manipulácie s trhom.

Prečítaj si tiež: Analýza BTC – pokles dominancie skončí, keď cena znovu zaútočí na ATH

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Do Muska sa v príspevku pustil aj Shannon Bray, ktorý kandiduje do amerického senátu. Ten dokonca obvinil aj Elonovu matku Maye Muskovú. Za falošným hypom podľa neho stoja práve oni. Je však otázne, čo tým chcel dosiahnuť. Možno ho neteší, že DOGE v jeho portfóliu poriadne klesol na hodnote. Každý, kto investuje do určitého aktíva, si nesie za to svoju vlastnú zodpovednosť.

Svet kryptomien ešte zrejme nikdy nebol v takej fázy, ako teraz. Doslova zo dňa na deň môžu vyrásť rôzne projekty bez poriadnych základov a len preto, že nejaká populárna osobnosť vyjadrila takémuto projektu podporu.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Hal

Takze ak zbohatnete,nie je to spravne podla neho:)),ale ak zbohatne on,je to uz ok👌