Veľké spaľovanie Shiba Inu
Veľké spaľovanie Shiba Inu. Zdroj: Shutterstock.com/Zie Project

Viac ako 344 miliónov tokenov Shiba Inu (SHIB) bolo odoslaných do mŕtvych peňaženiek za posledných 24 hodín. Rýchlosť spaľovania vzrástla o 3423,04 % v porovnaní s predchádzajúcim dňom.

Podľa nedávneho tweetu z webovej stránky na sledovanie spaľovania SHIB, Shibburn.com, komunitná iniciatíva dokázala spáliť celkovo 344 955 749 (344,95 miliónov) SHIB za posledných 24 hodín prostredníctvom 24 samostatných transakcií.

Zdá sa, že miera spaľovania vzrástla o 3 423,04 % za posledný deň, keď bolo z obehu navždy stiahnutých 11 026 000 (11,02 milióna) tokenov SHIB prostredníctvom 5 samostatných transakcií.

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Prečítaj si tiež – Binance uvádza produkty duálneho investovania: zarobte až 128 % APY!

Najlepší spaľovatelia Shiba Inu

Hry na spaľovanie SHIB od Travisa Johnsona sa zdajú byť jedným z najlepších spaľovačov Shiba Inu súčasnosti. Oficiálny účet na Twitteri (@shib_superstore) od Travisa Johnsona SHIB burn games sa chválil, že odoslal celkom 328 089 390 (328,08 miliónov) tokenov SHIB do mŕtvych peňaženiek počas organizovania „Monthly Burn Event“.

Medzi hry na spaľovanie SHIB od Travisa Johnsona patria Brick Busters, Candy Trips a Zombie Assassins. Oficiálna webová stránka projektu tvrdí, že Bricks Buster je v súčasnosti ich spaľovačom SHIB číslo jedna a 100 % príjmov zarobených z hry ide na spaľovanie SHIB. Brick Busters má v súčasnosti podľa Google Play viac ako 10 000 stiahnutí.

Od novembra 2021 projekt zarobil prostredníctvom aplikácií celkové príjmy vo výške 45 912 USD. Tie sa zase použili na spálenie neuveriteľných 1 698 186 364 (1,69 miliardy) SHIB, podľa údajov Burn poskytnutých oficiálnou webovou stránkou SHIB burn games.

Projekt nedávno predstavil novú mobilnú aplikáciu „Shib Sphere“, prostredníctvom ktorej bude môcť človek prepojiť všetky svoje sociálne siete a zábavu na jednom mieste. Oficiálne 90 % príjmov generovaných z tejto aplikácie pôjde na spaľovanie SHIB, zatiaľ čo zvyšných 10 % sa použije na budúce vylepšenia alebo aktualizácie aplikácie.

Mohlo by ťa zaujímať – 3. najväčšia ethereová veľryba kúpila viac ako 86 miliárd Shiba Inu

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre