Čaká XRP a LTC raketový rast?
Čaká XRP a LTC raketový rast? Zdroj: Shutterstock, Satheesh Sankaran

Jeden z najznámejších a najúspešnejších analytikov vo svete obchodovania Michaël van de Poppe tvrdí, že nás v prípade kryptomien XRP a LTC čakajú veľké býčie preteky. Ako to vidí?

Zažijú XRP a LTC raketový nárast?

Analytik Michaël van de Poppe si myslí, že kryptomeny XRP a LTC budú vďaka jednej metrike čeliť obrovskému nárastu cien. Čo konkrétne má teda na mysli?

V prvom rade poukazuje na graf XRP/BTC.

Tento graf vyzerá podobne ako predchádzajúci cyklus v rokoch 2014 a 2017. Zdá sa, že sa opäť chystáme na veľký bullrun. Čím viac sa graf stláča, tým ťažší bude prielom a všetci sa budú ponáhľať práve do tejto pozície.“

XRP/BTC
XRP/BTC 1W TF. Zdroj: TradingView

Mohlo by ťa zaujímať: Litecoin dosiahol najvyšší počet denných transakcií za 11 mesiacov – veľryby začínajú akumulovať

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

V čase písania tohto článku sa token XRP obchoduje na úrovni 0,76 USD. Za posledných 24 hodín tak vzrástol o približne 1 %.

Podobne ako v prípade Ripple, tak aj LTC je podľa analytika určite pred silným býčím útokom. Poppe sa spolieha najmä na dolárový index DXY, ktorý by potreboval zvrátiť takmer 1 rok trvajúci rast.

Dolárový index DXY
Dolárový index DXY. Zdroj: TradingView

Stále čakám, kým sa tento ukazovateľ otočí, potom sa začne pravá kryptomenová párty.“

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre