Shiba Inu prichádza s významným spaľovacím procesom
Shiba Inu prichádza s významným spaľovacím procesom. Zdroj: Shutterstock, WindAwake

Projekt Shiba Inu plánuje v roku 2022 mnoho zaujímavých aktivít. Jednou z nich je iniciatívny projekt SHIB Burn Pledge, do ktorého sa zapojí až 9 spoločností.

Iniciatívny projekt Shiba Inu

Do projektu SHIB Burn Pledge sa zapojí až 9 podnikov. Hlavným cieľom je spaľovať fixné percento zo zisku, tržieb alebo dolárovej sumy do oficiálnej peňaženky SHIB Burn. Aktuálne je spaľovací proces vo veľmi stabilnom móde. 3. januára sa s veľmi pozitívnou správou podelil Steven Cooper, generálny riaditeľ spoločnosti Bigger Entertainment. V správe uviedol, že bolo spálených 2,75 miliardy tokenov SHIB.

Prečítaj si tiež: Zaujímavá technická predikcia vidí Bitcoin na cene 333k už koncom mája – opiera sa aj o FED

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

9 spoločností

Shiba Coffee Company – spoločnosť, ktorá sa zaoberá dodávaním kávy s podporou ekosystému Shiba Inu. 100 % zo zisku tejto spoločnosti pôjde na nákup tokenov SHIB, z čoho 10 % sa spáli.

Bigger Entertainment – kryptografická nahrávacia spoločnosť s variabilným spaľovaním tokenov SHIB. Umelci sa zaviazali, že 20 % z ceny honorárov pôjde na spaľovanie SHIB.

The Vibe Maquillage – kozmetická spoločnosť, ktorá spaľuje 15 % zo všetkých predajov v SHIB.

Marklien – obchod s pleteným oblečením. 25 % zo všetkých nákupov sa spaľuje.

Precious Paws – spoločnosť, ktorá predáva doplnky pre mačky a psy. 20 % zo zisku používa na spaľovanie SHIB.

Crypton Network – spoločnosť, ktorá až 25 % z predaja využije na spaľovanie SHIB.

Save The F**king Trees – organizácia na záchranu stromov. 75 % z predaja pôjde na spaľovanie.

THE SHIBETTES | 1/1 NFTs – spálenie 1 % z výnosov z predaja NFT.

Vyhľadávanie tokenu SHIB taktiež prispeje k spaľovaciemu procesu. Percento z príjmov z reklamy pôjde na spaľovanie SHIB.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance