Nadácia Mozilla bude prijímať dary v DOGE
Nadácia Mozilla bude prijímať dary v DOGE. Zdroj: Google

Mozilla Foundation je nezisková organizácia, ktorá zastrešuje Mozilla Corporation, teda spoločnosť, ktorá stojí za populárnym webovým prehliadačom Firefox. Nadácia vo svojom vyhlásení oznámila, že bude prijímať dary v Dogecoine a ďalších kryptomenách.

Mozilla Foundation a kryptomeny

Významná nadácia oznámila partnerstvo s poprednou spoločnosťou, ktorá zabezpečuje platobné procesy vo svete kryptomienBitPay. Dary, ktoré nadácia získa, sa budú konvertovať na americký dolár, aby sa tak zabránilo akejkoľvek volatilite.

Prečítaj si tiež: Stále viac miliardárov sa obracia na Bitcoin z obáv pre infláciu fiat mien

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Tento krok sa však nestretol s pochopením v komunite populárneho prehliadača Firefox. Niektorí používatelia dokonca pohrozili, že úplne prestanú používať Firefox. Konkurencia je v tomto prípade oveľa ďalej. Brave či Opera patria k významným hráčom na trhu s kryptomenami. Firefox sa do veľkej miery držal v úzadí. To však s rastúcou silou kryptomien nemusí byť šťastný krok.

Pri Dogecoine sme boli v posledných dňoch svedkami významného míľnika. Komunita získala podporu v podobe 163 428 tokenov DOGE, ktoré boli určené pre kampaň na ochranu morí a odstránenie odpadu z oceánov, pláží a riek.

Projekt DOGE vznikol ešte v roku 2013. Komunita tejto kryptomeny je známa aj svojimi filantropickými projektami. Medzi takéto podporné projekty patrí aj zbierka pre jamajských bobistov, ktorí sa tak mohli zúčastniť na zimnej olympiáde v Soči.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre