Shiba Inu príde s novým DAO projektom
Shiba Inu príde s novým DAO projektom. Zdroj: Shutterstock, Vladyslav Severyn

Binance

Populárny projekt Shiba Inu oznámil plán spustenia novej decentralizovanej autonómnej organizácie DAO.

Shiba Inu a nový projekt

Vývojári tejto populárnej meme mince sa vo svojom najnovšom blogovom príspevku vyjadrili, že chystajú spustiť projekt DOGGY DAO, čiže úplne nový protokol riadenia SHIB-u v dvoch samostatných fázach.

Prvá fáza by mala byť spustená už počas najbližších dní. Bude obsahovať dve ustanovenia, na základe ktorých budú používatelia rozhodovať o tom, ktoré projekty budú súčasťou ShibaSwapu, teda decentralizovanej burzy SHIB.

„DAO 1 sa zameriava na okamžité poskytnutie právomoci komunite, aby mohla rozhodnúť, ktoré kryptomenové projekty a páry na ShibaSwap WOOF Pools budú a ako sa medzi ne rozdelia odmeny BONE.“

Prečítaj si tiež: Január môže byť dôležitý mesiac pre pokračovanie, alebo koniec rastúceho trendu – Analýza

Burza Binance je najväčšia a pravdepodobne aj najlepšia kryptomenová burza. Pokiaľ chceš obchodovať aktuálne alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti vytvoriť si účet cez náš link. Získaš tak doživotnú zľavu na akýkoľvek obchod, ktorý otvoríš na tejto burze.

BONE predstavuje správcovský token protokolu ShibaSwap. Jeho stakingová verzia tBONE bude slúžiť pre komunitu v rámci hlasovania o DOGGY DAO.

„Na to, aby mohli hlasovať za zoznam projektov, musia používatelia stakovať svoje BONE tokeny a získať tBONE, pričom tiež rozdelia svoju sumu podľa vlastného výberu.“

Podľa výsledkov hlasovania komunity sa následne určia vybrané páry, ktoré budú vystavené po dobu 14 dní a zostanú tam až do ďalšieho hlasovania. Týždeň pred riadnym uplynutím platnosti sa hlasovanie odohrá opäť. O dávke nových párov či odmien opäť rozhodne komunita.

Druhá fáza projektu prinesie zavedenie systému, ktorý umožní používateľom posielať všeobecné návrhy, ktoré sa budú následne posudzovať.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre